Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj581
mod_vvisit_counterWczoraj3273
mod_vvisit_counterW tygodniu3854
mod_vvisit_counterTydzień temu21119
mod_vvisit_counterW miesiącu27839
mod_vvisit_counterMiesiąc temu91432
mod_vvisit_counterRazem4756771

Online: 40
Twoje IP: 3.234.214.179
,
Dzisiaj mamy: Gru 10, 2019

22
Wrz
2019
Zakończono zbiórkę okularów. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

IMG 20190920 135810Zakończyła się w naszej szkole zbiórka okularów w ramach akcji charytatywnej Okuliści dla Afryki. 

Zebrano 135 par okularów. Dziękujemy wszystkim darczyńczom.

Okulary zostaną dostarczone w najbiedniejsze rejony Afryki, a następnie dopasowane po uprzednim badaniu okulistycznym - przez pracowników fundacji Okuliści dla Afryki

Dziękujemy!!!

 
18
Wrz
2019
Poznajemy ciekawe zawody. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   


Zespół edukacji wczesnoszkolnej w ramach zajęć „Poznajemy ciekawe zajęcia” organizuje uczniom aktywne lekcje z przedstawicielami różnych profesji. Jednym z pierwszych gości naszej szkoły był pracownik służb więziennych. Zapoznał on uczniów klas III ze szczegółami swojej profesji i ostrzegł prewencyjnie przed lekkomyślnymi zachowaniami, które mogą narazić dzieci na różne niebezpieczeństwa. Pan Grzegorz - przedstawiciel służb mundurowych przybył do nas na zaproszenie wychowawczyni klasy IIIa. Zaprezentował on uczniom pełen ekwipunek swojego wyposażenia.  

 
15
Wrz
2019
Zebranie Rady Rodziców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 20 w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza serdecznie Radę Rodziców na zebranie, które odbędzie się 17 września 2019 r. (wtorek) o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 20, w sali 117.

 
18
Wrz
2019
"Bezpieczna droga do szkoły". Policjant u pierwszaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

 

W początkowym okresie nauki, po przerwie wakacyjnej, jak każdego roku, policjanci ruchu drogowego prowadzą wzmożone działania kontrolno-prewencyjne wspierane działaniami profilaktycznymi. Ich celem jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży w rejonach szkół oraz na drogach, prowadzących do szkół i placówek oświatowo–wychowawczych. Także w tym roku funcjonariusz Policji odwiedził nasze pierwszaki i zapoznał je  z zasadami bezpiecznego poruszania się po drogach. 

AKTUALNOŚCI

 

Strona znajduje się w archiwum.

 
KGP

AKCJA INFORMACYJNO - EDUKACYJNA "BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY"

Data publikacji 03.09.2018    

W początkowym okresie nauki, po przerwie wakacyjnej, jak każdego roku, policjanci ruchu drogowego prowadzą wzmożone działania kontrolno-prewencyjne wspierane działaniami profilaktycznymi. Ich celem jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży w rejonach szkół oraz na drogach, prowadzących do szkół i placówek oświatowo–wychowawczych

 
03
Wrz
2019
III Ogólnopolska zbiórka używanych okularów dla Afryki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

Zapraszamy do szkolnej zbiórki okularów na Afryki. Nasza szkoła wraz z fundacją Okuliści dla Afryki zbiera używane okulary dla mieszkańców Afryki.

Szczegóły akcji na stronie fundacji www.okuliscidlaafryki.pl.

co zbieramy?
– przede wszystkim okulary przeciwsłoneczne dla dzieci i dorosłych
– używane okulary korekcyjnedla dzieci i dorosłych o wartościach plusowych i minusowych, ale bez wartości cylindrycznych (korygujących astygmatyzm)

 

Okulary proszę przynieść do sali 21 (p.Moniki), biblioteki szkolnej lub pedagoga szkolnego. Jeżeli ich właściciel zna moc szkieł, prosimy o zapisanie ich na dołączonej kartce.

Uczniowie starający się o punkty dodatnie za udział w zbiórce charytatywnej proszeni są o dołączenie do okularów nazwiska i klasy. Zbiórkę wspiera szkolny wolontariat.

 

Dziękujemy!! ZBIÓRKA TRWA DO 20 WRZEŚNIA.  

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 8

LogowanieSponsorzy i Partnerzy