Twoje IP: 18.233.111.242

Lip
Wyniki egzaminów ósmoklasisty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator

Informujemy, że odbiór zaświadczeń z OKE z wynikami egzaminów ósmoklasisty dla absolwentów szkoły będzie możliwy w sekretariacie szkoły od 31 lipca, od godziny 10:00.

Stypendium Rady Rodziców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator

W uznaniu znakomitych wyników w nauce w roku szkolnym 2019/2020 Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 20 w Jastrzębiu-Zdroju ufundowała stypendium dla 12 uczniów o najwyższej średniej ocen na świadectwie z wyróżnieniem powyżej 5.5 oraz wzorowej ocenie zachowania.

Celem przyznania nagród pieniężnych jest promowanie uczniów wybitnie uzdolnionych, posiadających bardzo wysokie wyniki w nauce oraz pomoc w rozwijaniu ich uzdolnień i zainteresowań.

Oto lista nagrodzonych uczniów:

1. Gardziejewski Maciej klasa Va
  2. Tatarczyk Michał klasa Va
  3. Woźniak Hanna klasa Va
  4. Janiszewska Lena klasa Vc
  5. Pasek Milena klasa Vc
  6. Skurnóg Karolina klasa Vc
  7. Żankowska Julia klasa Vc
  8. Matusik Maja klasa VIa
  9. Pietranik Julia klasa VIa
  10. Łachut Anna klasa VIIa
  11. Skurnóg Paulina klasa VIIa
  12. Kleeberg Karolina klasa VIIIa

Życzymy dalszych sukcesów i wspaniałych wyników w nauce!

Jak spędzić bezpieczne wakacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator

Jak spędzić bezpieczne wakacje – porady w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”

Świetlicowe inspiracje na wakacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gabriela Kasprzak

deserKochane dzieciaczki! Rok szkolny dobiega końca. Teraz czeka Was odpoczynek i dużo dobrej zabawy. Wierzę, że we wrześniu zobaczymy się zdrowi, pełni zapału do nauki i kreatywnych zabaw. Życzymy Wam udanych, bezpiecznych wakacji. Rozwijajcie swoje pasje i talenty, bawcie się dobrze!

Na zakończenie przesyłam Wam przepisy na pyszne desery lodowe i koktajle. Mam nadzieję, że przyrządzicie je wspólnie z rodzicami lub rodzeństwem podczas upalnych, wakacyjnych dni. A jeśli Wy znacie jakieś inspirujące przepisy, to możecie się z nami podzielić wysyłając na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Bezpieczne wakacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gabriela Piksa-Sojka