mod_vvisit_counterDzisiaj2015

Twoje IP: 3.80.60.248
Dzisiaj mamy: Lut 18, 2019

2019
Profilaktyka higieny jamy ustnej - prelekcja Jagody i Julii dla pierwszaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan

juliajagoda
Jak wiemy zajęcia w ramach preorientacji zawodowego obejmują już klasy szkoły podstawowej. Uczennice klasy V a Jagoda Duszkiewicz i Julia Pietranik poświęciły swój czas na przygotowanie prelekcji w ramach edukacji zdrowotnej dla uczniów klasy IB. Przez 1 lekcję dziewczyny mogły wczuć się w role nauczyciela i pielęgniarki. Dziewczyny świetnie się przygotowały pod względem merytorycznym i metodycznym. Odpowiednio dobrały środki dydaktyczne, zakres materiału jak i metody pracy. Zainteresowały uczniów a przede wszystkim w rzeczowy i przyjazny sposób przeszkoliły pierwszaków z zakresu profilaktyki higieny jamy ustnej, czego dowodem było 100% zaliczenia quizu na ten temat. Dziękujemy za super zajęcia !!!

Zmiany w planie lekcji od 25 lutego PDF Drukuj Email

Po feriach, od 25 lutego obowiązuje zmieniony plan lekcji

Wyróżnienie w konkursie „Kampania ekologiczna Kopalni Wiedzy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Chodak, Miłosz Kuczek

FB IMG 1549400656121We wtorek 5 lutego przedstawiciele klasy VIIIb mieli przyjemność razem ze zwycięzcami konkursu klasą Ib oraz klasą IIb, która podobnie jak my zdobyła wyróżnienie, reprezentować naszą szkołę podczas uroczystego podsumowania projektu „Kampania ekologiczna Kopalni Wiedzy”.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas podczas realizacji zadań konkursowych, przede wszystkim Pani Annie Orłowskiej-Zyzało za pomoc w wykonaniu dekoracji oraz Pani Danucie Radomskiej-Filipek za medialną oprawę przedsięwzięcia.

2019
Pasowanie na czytelnika - rozwijamy zainteresowania czytelnicze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bogusława Lasota

P1570599
Tuż przed feriami zimowymi, uczniowie klasy 1a zostali uroczyście przyjęci w poczet szkolnych czytelników. W tajniki szkolnej biblioteki wprowadziła pierwszaków pani Anna Koprowska - szkolna bibliotekarka. Zapoznała uczniów z zasadami korzystania i wypożyczania książek oraz przypomniała, jak należy obchodzić się z wypożyczoną książką.

Mamy I miejsce w konkursie JSW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan

Uczniowie naszej szkoły wygrali ekologiczny konkurs Kopalni Wiedzy JSW. Pierwszaki z IB pod opieką wychowawcy p. Moniki Makos-Gałan były bezkonkurencyjne w kategorii młodzież młodsza. W nagrodę cała szkoła będzie miała zafundowany przez JSW pokaz naukowy, a sami zwycięzcy bilety do kina. Nagrodę wręczył sam prezes spółki pan Daniel Ozon. Gratulujemy także p. Agacie Mizerze-Kulas z klasy IIb oraz p. Dorocie Bańce z klasy 8b, których zespoły otrzymały wyróżnienie.

Nasza szkoła jest proekologiczna

konkurs