Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj324
mod_vvisit_counterWczoraj3339
mod_vvisit_counterW tygodniu6224
mod_vvisit_counterTydzień temu16542
mod_vvisit_counterW miesiącu41513
mod_vvisit_counterMiesiąc temu72601
mod_vvisit_counterRazem2893341

Online: 39
Twoje IP: 54.224.43.96
,
Dzisiaj mamy: Paź 18, 2017

Świetlica

Świetlica jest czynna w godz.:

Poniedziałek: 6.40-8.45, 11.20-16.30

Wtorek: 6.40-9.40, 11.30-16.30

Środa: 6.40-8.45, 11.30-16.30

Czwartek: 6.40-9.40, 11.30-16.30

Piątek: 6.40-8.45, 11.30-16.30Origami w świetlicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Cuber, Wioletta Żankowska   
Czwartek, 05 Październik 2017 13:02

img 13 W świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia z origami. Origami to tradycyjna sztuka składania papieru w Japonii. Sztuka ta rozwija zdolności manualne, uczy dokładności i precyzji. Rozbudza wyobraźnię i uczy kreatywności. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach, "wyczarowując" z papieru różne kształty i zwierzęta. Korzystały nie tylko z gotowych wzorów, ale również wymyśłały i tworzyły własne wzory. Zajęcia sprawiły dzieciom wiele radości i dały dużo satysfakcji z wykonanej pracy.

 

Więcej…
 
Zajęcia plastyczne w świetlicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gabriela Kasprzak   
Poniedziałek, 25 Wrzesień 2017 19:26

image00215 września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. W tym dniu podczas zajęć w Świetlicy dzieci miały okazję wykazać się kreatywnością. Tworzyły prace plastyczne przy użyciu farbek, koralików oraz kolorowych, papierowych kropek. Zapraszam do obejrzenia prac naszych uczniów.

 

Więcej…
 
Pierwsza pomoc PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gabriela Piksa-Sojka   
Czwartek, 11 Maj 2017 10:07

img 04Podczas zajęć dzieci zostały zapoznanie z podstawowymi czynnościami ratowniczymi w przypadku nieobecności osób dorosłych. Była to doskonała lekcja – połączenie zabawy z przekazywaniem jakże istotnej wiedzy, która może przynieść nieoceniony efekt – ratowanie życia.  Po tych zajęciach wychowankowie już wiedzą, na czym polega ich rola w takiej sytuacji, kiedy trzeba komuś pomóc. Utrwaliły numery alarmowe, dowiedziały się jakie informacje muszą podać ratownikowi, jak zachować się w sytuacji oparzenia czy zranienia. Dziękujemy bardzo pani Krupińskiej i Wróbel za pomoc w przeprowadzeniu zajęć.

Więcej…
 
22 Kwietnia Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi w Świetlicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gabriela Piksa-Sojka   
Czwartek, 11 Maj 2017 10:03

1Świetlice szkolne w tym roku włączyły się ponownie w obchody Dnia Matki Ziemi. Z tej okazji zostało przygotowane wiele atrakcji i niespodzianek. W obchody Dnia Ziemi włączyli się wszyscy wychowankowie jak i nasi starsi koledzy z klasy III a Gimnazjum , którzy pomagali nam podczas konkursów.

Więcej…
 
Projekt gimnazjalny z geografii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szymon Osiewała   
Środa, 12 Kwiecień 2017 14:30

img 052 i 9 marca uczniowie klasy III A - Karolina Drąg, Miłosz Szostak i Szymon Osiewała przeprowadzili zajęcia w świetlicy szkolnej w ramach projektu gimnazjalnego z geografii. Nad projektem czuwa Pani Gabriela Piksa-Sojka. Zajęcia były poświęcone zjawisku magnetyzmu. W ramach prelekcji dzieci dowiedziały się, co to jest magnetyzm i na czym polega. Mali słuchacze zadawali różne pytania oraz z zainteresowaniem brali udział w doświadczeniach z magnesami, np.: wprawienie w ruch małego samochodu, tworzenie obrazów z opiłków żelaza oraz przyciąganie i odpychanie magnesów. Dzieci obejrzały również ciekawy film przyrodniczy o zwierzętach, zamieszkujących różne rejony świata. Poniżej załączamy zdjęcia ze wspólnej nauki, poprzez zabawę.

Więcej…
 
Zajęcia w świetlicy szkolnej - prelekcja "Wulkany" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szymon Osiewała   
Poniedziałek, 13 Luty 2017 09:49

img 022 i 9 lutego uczniowie klasy III A - Karolina Drąg, Miłosz Szostak i Szymon Osiewała przeprowadzili zajęcia w świetlicy szkolnej w ramach projektu gimnazjalnego z geografii. Nad projektem czuwa Pani Gabriela Piksa-Sojka. W ramach prelekcji dzieci dowiedziały się, w jaki sposób powstają wulkany, gdzie znajdują się największe z nich oraz dlaczego dochodzi do ich wybuchu. Dzieci zadawały ciekawe pytania, na które udzielaliśmy odpowiedzi. Ku wspólnej radości przeprowadziliśmy również kontrolowany wybuch zrobionego wcześniej wulkanu. Na samym końcu razem z dziećmi lepiliśmy wulkany z masy solnej. Poniżej załączamy zdjęcia ze wspólnej nauki, poprzez zabawę.

Więcej…
 
Kreatywne zabawy w świetlicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Sunita   
Niedziela, 29 Styczeń 2017 19:38

image001Uczniowie świetlicy w piątek, na ostatnich zajęciach przed feriami, mieli okazję przetestować nową ciastolinę zakupioną z pieniędzy zebranych z kiermaszu bożonarodzeniowego zorganizowanego na rzecz świetlicy. Zajęcia okazały się ogromną frajdą dla dzieci, które ulepiły różne zwierzątka, produkty żywnościowe oraz postacie np. aniołka. Zajęcia pomagają uczniom się zrelaksować, odkrywać nowe talenty, poprawiają zdolności manualne, a także pobudzają kreatywność.

 

Więcej…
 
Dziękujemy za wsparcie! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gabriela Piksa-Sojka   
Poniedziałek, 16 Styczeń 2017 09:27

Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest,
lecz przez to,
czym dzieli się z innymi.
Jan Paweł II

Dziękujemy za wsparcie podczas kiermaszu na rzecz świetlicy. Dzięki państwa pomocy mogliśmy zakupić:

 

Więcej…
 
Zajęcia plastyczne na dużej świetlicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Sunita   
Poniedziałek, 10 Październik 2016 06:15

img01Wielu z nas tęskni za ciepłymi letnimi miesiącami, a obecna jesień kojarzy się z pluchą. Jednak dla naszych małych artystów, jesień to przede wszystkim pora roku w której można uchwycić najpiękniejsze kolory liści i drzew, barwy jesieni były wspaniałą inspiracją do stworzenia prac plastycznych przy użyciu... guzików. Zapraszam do obejrzenia prac wykonanych przez naszych uczniów.

Więcej…
 
KSZTAŁTOWANIE POZYTYWNEGO OBRAZU ŚWIATA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gabriela Piksa-Sojka, Emilia Dzienniak   
Poniedziałek, 12 Wrzesień 2016 21:21

image0038 września obchodziliśmy Dzień Dobrych Wiadomości. Święto ustanowione w 2001 roku ma za zadanie promować ludzką życzliwość, twórczość i pozytywne wzorce. W związku z tym w czwartek, w świetlicy szkolnej, uczniowie losowali karteczki z przygotowanymi, dobrymi dla nich wiadomościami. Odbył się również konkurs zręcznościowy, pojawiły się słodkie nagrody. Konkurs polegał na rzucie do celu (przygotowanymi przez siebie) woreczkami. Dzieci niechętnie opuszczały plac zabaw. Nauka płynąca z tak mile spędzonego dnia- życzliwość nie musi być tylko od święta.

 

 

Więcej…
 
WIOSENNE OZDOBY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Sunita   
Czwartek, 31 Marzec 2016 12:00

img02Tematem zajęć w naszej świetlicy było przygotowanie ozdób wielkanocnych i innych zwierzątek, wykorzystując zużyte rolki papieru i kolorowe kartki. Nasi milusińscy poruszyli swoją fantazję i i bardzo starannie przygotowali ze zgromadzonych materiałów przepiękne ozdoby. Efekty pracy można podziwiać na wystawie w dużej świetlicy.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 8