Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj320
mod_vvisit_counterWczoraj3339
mod_vvisit_counterW tygodniu6220
mod_vvisit_counterTydzień temu16542
mod_vvisit_counterW miesiącu41509
mod_vvisit_counterMiesiąc temu72601
mod_vvisit_counterRazem2893337

Online: 37
Twoje IP: 54.224.43.96
,
Dzisiaj mamy: Paź 18, 2017

Udział w zawodach
Rejonowe zawody pływackie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daria Gardziejewska, Wiktoria Jesionka, Hania Bujna   
Niedziela, 21 Maj 2017 16:41

17841971 1967897883438666 1520879179 n

6 kwietnia 2017 odbył się etap regionalny Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasza szkoła reprezentowała w tych zawodach  miasto Jastrzębie-Zdrój.

Drużyna dziewcząt zajęła III miejsce, a drużyna chłopców II miejsce.

Wszystkim reprezentantom naszej szkoły gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…
 
Medale łyżwiarzy szybkich PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   
Piątek, 31 Marzec 2017 07:26

W środę 29.03.2017r., na lodowisku „Jastor”, rozegrano Wojewódzkie Zawody Biegów Łyżwiarskich Szkół Podstawowych, których organizatorem byli nauczyciele Wychowania Fizycznego naszej szkoły. Podobnie jak gimnazjaliści dzień wcześniej , dziewczęta jak i chłopcy szkoły podstawowej także spisali się na medal. Uczennice SP 20, wśród 16 szkół z całego województwa, zajęły III lokatę (strata czasowa do drugiego miejsca to 3 setne sekundy!). W rywalizacji chłopców, na 16 startujących szkół, nasza szkoła zdobyła II miejsce i srebrny medal.

Skład SP dziewczyny: Edyta Cybula, Emilia Pacyna, Gabriela Kapol, Paulina Skurnóg.

Skład SP chłopcy: Wiktor Kolat, Kevin Kużdrzał, Bartłomiej Spyrka.

Gratulujemy!

 
Łyżwiarze na medal PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   
Wtorek, 28 Marzec 2017 13:27

We wtorek 28.03.2017r. na lodowisku „Jastor” rozegrano Wojewódzkie Zawody Biegów Łyżwiarskich Gimnazjów, których organizatorem byli nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły. Dziewczęta jak i chłopcy spisali się na medal. Nasze gimnazjalistki, wśród 12 szkół z całego województwa, zajęły II lokatę (strata czasowa do zwycięzców tylko 1,32 sekundy). W rywalizacji chłopców o miejscach na podium decydowały ułamki sekund. Chłopcy naszego gimnazjum wywalczyli III miejsce, wśród 13 startujących szkół. Do srebrnego medalu zabrakło 11 setnych sekundy!

Skład gimnazjum dziewczyny: Justyna Trzaskalik, Zofia Postel, Karolina Pazdyga, Iga Cywoniuk.
Skład gimnazjum chłopcy: Jakub Blanik, Dawid Wróblewski, Filip Garsztka, Wojciech Zając.

Gratulujemy!

 
PIĘĆ ZWYCIĘSTW NA KPP W KOŚCIERZYNIE I NA ŚRODKOWOEUROPEJSKIM PUCHARZE MŁODZIEŻY W NOWYM JICZYNIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elżbieta Górska   
Wtorek, 14 Marzec 2017 21:39

4D6817CE-47BD-4B47-9CD7-F80EC1C8C708Świetnie spisali się nasi pływacy  w płetwach na pierwszych w tym sezonie zawodach Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach, które rozegrano w dniach 18-19 lutego w Kościerzynie.
Indywidualnie nasi zawodnicy szesnastokrotnie znaleźli się na podium: - 4  Emila Pacyna -4 Wiktoria Oszkiel -4 Tatiana Oszkiel – 4 Sonia Kiliszewska, cenne punkty dla zespołu zdobywał Jakub Pelaczyk, zajmując 5,6,7 miejsce.

Natomiast 4 marca odbyła się I edycja Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieżyw pływaniu w płetwach w Nowym Jiczynie, na której nasi zawodnicy trzynastokrotnie stawali na podium: - 3  Emila Pacyna -3 Wiktoria Oszkiel– 2 Tatiana Oszkiel– 3 Sonia Kiliszewska– 2 Jakub Pelaczyk.

Dziękujemy, życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…
 
Podsumowanie sportowego sezonu 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elżbieta Górska   
Wtorek, 14 Marzec 2017 20:27

9E3566F7-521E-4ED9-8FB3-2DCD53CC0B11

Wyróżnienia dla naszych pływaków w płetwach.

3 marca w Domu Zdrojowym odbyło się podsumowanie sezonu sportowego 2016 pływaków w płetwach. Z całą pewnością wydarzenie to utkwi w pamięci uczestnikom uroczystości i bohaterom tego wyjątkowego wieczoru tj. przede wszystkim zawodnikom, ich trenerom, a także organizatorom życia sportowego, których rola w rozwoju sportu jest dzisiaj szczególna. Podziękowania oraz drobne upominki z rąk pani prezydent Anny Hetman oraz zarządu KS „Nautilus” za ciężką pracę, zaangażowanie i wielogodzinne treningi, których owocem były ubiegłoroczne triumfy w zawodach sportowych w pływaniu w płetwach rangi krajowej oraz międzynarodowej. Wśród  osób wyróżnionych byli również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 20:  Hubert Dyrszka, Emilia Pacyna, Wiktoria Oszkiel, Magdalena Brychcy, Jakub Pelaczyk, Tatiana Oszkiel, Sonia Kiliszewska.

 

Składamy Wam gratulacje i podziękowania, jednocześnie życzymy, aby obecny sezon obfitował w podobne sukcesy i nowe rekordy.

Więcej…
 
Sukces w Miejskich Zawodach w Biegach Łyżwiarskich PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   
Wtorek, 20 Grudzień 2016 13:56

We wtorek 20.12.2016r., na lodowisku „Jastor”, rozegrano Miejskie Zawody Biegów Łyżwiarskich Szkół Podstawowych i Gimnazjów, których organizatorem byli nauczyciele Wychowania Fizycznego naszej szkoły. Doskonale poradzili sobie zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Uczniowie SP20 bez problemów wygrali rywalizację i reprezentować będą nasze miasto w zawodach wojewódzkich. Podobnie było w rywalizacji szkół gimnazjalnych. Chłopcy i dziewczyny nie mieli sobie równych. I również awansowali na szczebel wojewódzki.

Skład SP dziewczyny: Edyta Cybula, Anna Dziuba, Emilia Pacyna, Gabriela Kapol, Paulina Skurnóg, Anna Wątroba, Julia Linde, Magdalena Mękarska

Skład SP chłopcy: Wiktor Kolat, Kevin Kużdrzał, Oskar Trąkowski, Bartłomiej Spyrka, Kamil Kapustka, Igor Magner, Kamil Fyda

Skład gimnazjum dziewczyny: Justyna Trzaskalik, Zofia Postel, Karolina Pazdyga, Alicja Dorda, Iga Cywoniuk, Wiktoria Owczarzy

Skład gimnazjum chłopcy: Adam Borowiak, Marcin Płachetka, Dawid Wróblewski, Wojciech Zając

GRATULUJEMY!

 
Sukcesy pływaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Owczarczyk   
Środa, 23 Listopad 2016 07:22

img 01Uczniowie sportowych klas pływackich, uczęszczajacy zarówno do Szkoły Podstawowej nr 20, jak i Gimnazjum nr 9, od wielu lat trenują również pływanie w Jastrzębskim Klubie sportowym "Nautilus". Startują w wielu zawodach w kraju i zagranicą osiagając bardzo wysokie wyniki sportowe.

 

Więcej…
 
Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   
Czwartek, 23 Czerwiec 2016 06:01

Koniec roku szkolnego to czas na podsumowania. Międzyszkolny Ośrodek Sportowy opublikował wyniki współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu naszego miasta.

W roku szkolnym 2015/2016 nasza szkoła podstawowa (wśród 16 szkół) zdobyła 92 pkt i uplasowała się na III miejscu (dziewczyny V miejsce, chłopcy III miejsce). Zwycięska SP nr 10 uzbierała tylko 2 punkty więcej.

Jeszcze lepiej wypadło nasze gimnazjum. W rankingu 12 jastrzębskich szkół gimnazjalnych zajęliśmy II lokatę (dziewczyny III miejsce, chłopcy III miejsce), zdobywając 69 punktów. Tę klasyfikację wygrało Gimnazjum nr 6 z 72 oczkami.

Do punktacji końcowej szkoły w klasyfikacji generalnej zaliczono 6 najlepszych wyników z dyscyplin ujętych w regulaminie - 3 najlepsze wyniki w kategorii dziewcząt i 3 najlepsze wyniki w kategorii chłopców. Do odrębnej klasyfikacji w kategorii dziewcząt i chłopców zaliczono 6 najlepszych wyników w kategorii dziewcząt i 6 najlepszych wyników w kategorii chłopców.

 

 

 

 
Półmetek sezonu 2016 pływaków w płetwach pełen sukcesów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elżbieta Górska   
Środa, 22 Czerwiec 2016 20:31

pl 1Spośród uczniów klas sportowych Szkoły Podstawowej kwalifikacje w sezonie 2016 do kadry KS „Nautilus”  otrzymali Hubert Dyrszka, Marta Dziura, Magdalena Brychcy, Emilia Pacyna, Jakub Pelaczyk, Sonia Kiliszewska. W/w zawodnicy reprezentowali naszą szkołę oraz klub na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Inauguracja sezonu 2016 nastąpiła na I rundzie Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w Bańskiej Bystrzycy. Nasi zawodnicy pięciokrotnie wchodzili na podium. Sonia Kiliszewska dwukrotnie po złoty medal, Hubert Dyrszka dwukrotnie po złoty i srebrny medal i Marta Dziura po brązowy medal natomiast Emilia Pacyna i Magda Brychcy zdobywały cenne punkty dla naszej drużyny. W kwietniu odbyła się I runda Klubowego Pucharu Polski w Olecku. I tam Emilia Pacyna zdobyła dwa złote medale, Marta Dziura jeden złoty, Magdalena Brychcy srebrny, Sonia Kiliszewska dwa srebrne jeden brązowy, Hubert Dyrszka dwa złote jeden srebrny. Kolejnymi zawodami sezonu  Międzynarodowy Wielobój w pływaniu w płetwach bi-fins „Błękitny Miting”. Na tych zawodach na podium  po złoty medal wchodziła Emilia Pacyna i Sonia Kiliszewska po srebrny medal. W Jastrzębiu Zdroju 10 czerwca odbyła się II runda Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży. Gdzie zawodnicy naszej szkoły zdobyli dziewięć medali. Sonia Kiliszewska złoty i brązowy, Marta Dziura Brązowy, Kuba Pelaczyk dwa srebrne jeden brazowy, Hubert Dyrszka dwa srebrne i Emilia Pacyna jeden brązowy. Półmetek sezonu zamknęły Mistrzostwa Polski Dzieci w pływaniu w płetwach, które odbyły się 18-19 czerwca w Olecku. Na zawodach tych Hubert Dyrszka zdobył cztery srebrne medale jeden brązowy, Emilia Pacyna jeden brązowy, Sonia Kiliszewska po jednym z każdego koloru-srebrny, złoty i brązowy. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za dotychczasowe wyniki i życzymy aby drugi etap sezonu równie owocny w sukcesy. 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 8