Udział w zawodach
Siatkówka plażowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Alina Pochcioł
Poniedziałek, 11 Czerwiec 2018 21:31

Ostatnimi zawodami w ramach tegorocznego współzawodnictwa sportowego dziewcząt był udział w turnieju siatkówki plażowej. Przy pięknej pogodzie i długim boju Daria Myśliwy, Nadia Oracz i dopingująca koleżanki do gry Zofia Postel wywalczyły II miejsce.

Dziękujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom zarówno z szkoły podstawowej jak i gimnazjum za udział w zawodach i godne reprezentowanie szkoły .

Lekkoatletyka PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Czerwiec 2018 21:22

W dniu25.05.2018r odbyły się zawody lekkoatletyczne szkół gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Martyna Szott, Marta Dziura, Weronika Gamża ,Anna Jurkiewicz, Klaudia Studzizur, Daria Myśliwy, Klaudia Kojs , Stefania Kiliszewska, Zofia Postel . Ostatecznie drużyna wywalczyła II miejsce.

Biegi na orientację PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Czerwiec 2018 21:10

Udział naszych drużyn dziewcząt i chłopców w zawodach biegu na orientację szkół gimnazjalnych zakończył się zdobyciem V miejsca. W zawodach startowali: Emilia Pacyna, Gabriela Kapol, Klaudia Kojs, Zofia Postel, Jakub Mołdysz, Krystian Albrecht, Sebastian Chmiel ,Dominik Kłopotek i Mateusz Szostak.

Czwórbój lekkoatletyczny PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Czerwiec 2018 21:01

IMG 20180425 115919W dniu 25.04.2018r w Zespole Szkół nr 1 odbyły się zawody w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Drużyna dziewcząt w składzie: , Dominika Ostasz , Magdalena Świerczyna ,Anna Wątroba, Julia Linde, Edyta Cybula, Wiktoria Postupalska zajęła II miejsce.

Drużyna chłopców w składzie: Dawid Kapustka, Sebastian Stolarski, Łukasz Matuszczyk, Igor Magner, Paweł Owczarzy, Marek Stachecki ,Wiktor Wożniak zajęła IV miejsce.

Więcej…

Badminton PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Czerwiec 2018 20:51

W dniu 17.04.2018r w Zespole Szkół nr 1 odbyły się zawody badmintona dziewcząt szkół gimnazjalnych . Naszą szkołę reprezentowały : Anna Dziuba, Daria Myśliwy oraz Amelia Gałan. Ostatecznie dziewczęta wywalczyły V miejsce.

Minikoszykówka PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Czerwiec 2018 20:49

W dniu 16.03.2018r w Szkole Podstawowej nr 6 odbyły się zawody minikoszykówki dziewcząt w których nasza drużyna zajęła II miejsce.

Skład drużyny: Patrycja Kempińska, Dominika Ostasz ,Paulina Skurnóg, Magdalena Świerczyna, Karolina Kleberg, Karolina Pałuszka, Oliwia Grochowska, Wiktoria Postupalska, Oliwia Witek.

II RUNDA KLUBOWEGO PUCHARU POLSKI W PŁYWANIU W PŁETWACH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elżbieta Górska
Poniedziałek, 23 Kwiecień 2018 20:25

DSC09525Nasi pływacy w płetwach aż dwanaście razy stawali na podium podczas II rundy Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach, która odbyła się w dniach 7-8 kwietnia w Kościerzynie. Komplet czterech zwycięstw odniosła Sonia Kiliszewska zdobywając cztery złote medale. Wiktoria, Tatiana Oszkiel zdobyły po dwa srebrne medale. Emilia PacynaAlbrecht Krystian zdobyli po jednym srebrnym medalu. Jakub Pelaczyk zdobył jeden srebrny i jeden brązowy medal. Stefania Kiliszewska zajmując 8, 9 miejsce zdobyła cenne punkty dla całej drużyny. Do tego należy dodać srebrne i brązowe medale w wyścigach sztafetowych.

Więcej…

KLUBOWY PUCHAR POLSKI W PŁYWANIU W PŁETWACH PDF Drukuj Email
Sobota, 07 Kwiecień 2018 20:12

DSC09330W Olecku w dniach 25-26. 03. 2018 r. odbyła się I runda Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach. W wyścigach indywidualnych nasi pływacy w płetwach aż dziewiętnaście razy wskakiwali na podium z czego osiem razy na jego najwyższy stopień. Dwa złote medale i jeden srebrny zdobyła Wiktoria OszkielSonia Kiliszewska dwa złote medale jeden srebrny i jeden brązowy medal, Jakub Pelaczyk dwa złote medale jeden brązowy, Stefania Kiliszewska jeden złoty i jeden srebrny medal, Tatiana Oszkiel po jednym medalu z każdego koloru Emilia Pacyna dwa srebrne i dwa brązowe medale. Do tego należy dodać cztery zwycięstwa w wyścigach sztafetowych.

Więcej…

OPEN BALTIC CHAMPIONSHIP PDF Drukuj Email
Środa, 21 Marzec 2018 19:24

DSC08734Nasi pływacy w płetwach wywalczyli dwadzieścia medali na Międzynarodowych Zawodach w Pływaniu w Płetwach 'Open Baltic Championship', które odbyły się w dniach 10-11. 03. 2018r. w Olsztynie. Z tego siedem było złotych.
Indywidualnie sześciokrotnie na podium wchodził  Jakub Pelaczyk, zdobywając trzy złote medale, dwa srebrne i jeden brązowy medal.  Wiktoria Oszkiel zdobyła jeden złoty medal i jeden brązowy.  Emilia Pacyna zdobyła jeden brązowy medal. Sonia Kiliszewska trzykrotnie wchodziła na podium zdobywając dwa srebrne medale i jeden brązowy. Tatiana Oszkiel zdobyła jeden srebrny medal. Krystian Albrecht zdobył jeden srebrny medal. Stefanii Kiliszewskiej nie udało się wywalczyć miejsca na podium, ale wywalczyła dla naszego zespołu cenne punkty.
Ponadto nasi zawodnicy trzykrotnie wygrywali wyścigi sztafet mieszanych juniorów.