Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj85
mod_vvisit_counterWczoraj2459
mod_vvisit_counterW tygodniu13256
mod_vvisit_counterTydzień temu16652
mod_vvisit_counterW miesiącu46419
mod_vvisit_counterMiesiąc temu72601
mod_vvisit_counterRazem2898247

Online: 43
Twoje IP: 107.22.126.144
,
Dzisiaj mamy: Paź 20, 2017

Samorząd szkolny
Opatrunek na ratunek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   
Wtorek, 09 Maj 2017 20:34

Akcja-Opatrunek-na-ratunek

Samorząd szkolny zaprasza wszystkich uczniów szkoły do wzięcia udziału w zbiórce materiałów opatrunkowych: plastrów, bandaży, gaz jałowych, kompresów, rękawiczek jednorazowych.

Zebrane materiały zostaną wysłane do poznańskiej  Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio a następnie zostaną przesłane na misje do Afryki, gdzie będą przekazane najbiedniejszym mieszkańcom i działającym tam szpitalom.

Zbiórka trwa do 30 maja. Materiały można składać w bibliotece szkolnej.

Zapraszamy i zachęcamy Marcin Płachetka

 
Poczta walentynkowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   
Środa, 01 Luty 2017 20:56

WALENTYNKA1Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w "Szkolnej poczcie Walentynkowej". Zabawa polega na dostarczeniu do biblioteki szkolnej, w której znajduje się specjalna skrzynka Amorka, zaadresowanego imieniem i nazwiskiem oraz klasą listu, prezentu lub kartki, która będzie dostarczona w dniu 14 lutego przez szkolnego Amorka do szczęśliwego wybranka lub wybranki. Pamiętajcie o prawidłowym zaadresowaniu przesyłki.                                                                   Zapraszamy do wspólnej zabawy.  

Marcin i Adam z Samorządu Szkolnego

 
Dyskoteka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Płachetka   
Środa, 01 Luty 2017 19:34

IMG 20170105 171517

Karnawał w naszym gimnazjum rozpoczęliśmy od dyskoteki szkolnej zorganizowanej przez Samorząd Szkolny. Wspólne dokazywanie minęło nam bardzo przyjemnie na tańcach i zabawach. Dziękujemy wszystkim, którzy chcieli być w tym dniu razem z nami, a naszym opiekunom paniom: Annie Cichowlas, Katarzynie Madekszy, Katarzynie Morcinek i Annie Koprowskiej za opiekę.

Pozdrawiam Marcin Płachetka

 

Więcej…
 
Magia Świąt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   
Poniedziałek, 02 Styczeń 2017 18:34

15784701 631123633740715 1987344196 oOstatni dzień nauki szkolnej w 2016r. był nietypowy. Po obejrzeniu pięknego  przedstawienia  jasełkowego, które przygotowali w tym roku uczniowie klasy III c i III d pod czujnym okiem pani Agaty i pani Marii, zaprosiliśmy uczniów do wspólnego kolędowania. Zgromadzeni w blasku choinki, przy dźwiękach gitary, na której grał ks. Tomasz Kocjan i fletu, na którym grała Ania Jurkiewicz, wspólnie śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że wykonywaliśmy je w 3 językach - polskim, angielskim i niemieckim.  Wprowadzeni w świąteczną magię mogliśmy podzielić się opłatkiem, Samorząd Szkolny złożył na ręce Pani Dyrektor życzenia świąteczne i kartkę z podpisami uczniów szkoły,  a na koniec spotkania każdy uczeń otrzymał słodki prezent od Dzieciątka (za który dziękujemy firmie Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o. ze Skoczowa). Radosnego świętowania.

Anna Cichowlas, Katarzyna Madeksza, Anna Koprowska
 

 

Więcej…
 
Święta tuż, tuż… PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Cichowlas, Katarzyna Madeksza, Anna Koprowska   
Poniedziałek, 19 Grudzień 2016 16:59

Od dzisiaj, na drugim piętrze naszej szkoły można poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ten niezwykły przedświąteczny czas umilą nam dźwięki pastorałek, a zapach żywej choinki i blask światełek przypomni nam, że to już ostatni tydzień w szkole w tym roku kalendarzowym. Zapraszamy!

Anna Cichowlas, Katarzyna Madeksza, Anna Koprowska

 
Kartka dla Blanki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   
Wtorek, 13 Grudzień 2016 15:55

kartki-urodzinowe

Samorząd Szkolny dziękuje wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy tak chętnie zaangażowali się w naszą akcję "Kartka dla Blanki".

Nasze kartki były sporą niespodzianką dla Solenizantki Blanki, która 12 grudnia świętowała swoje 4 urodzinki.

Naszej młodszej koleżance życzymy uśmiechu, radości, dobrych ludzi wokół i siły do codziennego pokonywania choroby.

 

Więcej…
 
Otrzęsiny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   
Wtorek, 13 Grudzień 2016 14:58

otrzesinySamorząd Szkolny zaprosił uczniów klas pierwszych gimnazjum na tradycyjne otrzęsiny.

Uczniowie, po przywitaniu przez Panią Dyrektor, oddali się w ręce doświadczonych gimnazjalistów.

Aby otrzymać certyfikat przyjęcia do grona uczniów Naszej szkoły  nasi młodsi koledzy odpowiadali na pytania związane ze szkołą, rozpoznawali zdjęcia nauczycieli z okresu ich dzieciństwa, brali udział w jedzeniu pączków na czas, malowali portret wychowawcy oraz brali udział w sztafecie na nartach. Po uroczystej przysiędze i pasowaniu na pełnoprawnych uczniów Naszego Gimnazjum każda z klas otrzymała potwierdzający to certyfikat. Dziękujemy za udział w zabawie i pomoc Wychowawców w zorganizowaniu imprezy.

 

Więcej…
 
Kup pan szczoteczkę PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   
Sobota, 14 Maj 2016 19:16
IMAG8674Samorząd Szkolny zaprasza: „Kup pan szczotkę” – nowa akcja poznańskiej Fundacji „Redemptoris Missio”.
Wszyscy chętni uczniowie, którzy chcą wesprzeć nasze działania, mogą przynosić nowe szczoteczki do zębów do biblioteki szkolnej do 10 czerwca 2016r.
Zebrane szczoteczki trafią z wolontariuszami poznańskiej fundacji do dzieci mieszkających w Kamerunie.
 Serdecznie zapraszamy oraz zachęcamy do próby pobicia rekordu w ilości zebranych szczoteczek.
O wynikach będziemy informować na tablicy ogłoszeń.
                                                                                                                                                                   Kamil, Marcin, Bartek, Jakub
 
Podziękowania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   
Sobota, 14 Maj 2016 17:10
Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w akcjach charytatywnych organizowanych przez Fundację Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio” z Poznania. Były to: "Opatrunek na ratunek" oraz "Zaczarowany ołówek". Bardzo dziękujemy wszystkim: uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy okazali nam swoją pomoc, wykazali się ofiarnością i zaangażowaniem.
 
                                                                                                                                                                                           Samorząd szkolny z opiekunem
 

 
Czysty aniołek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   
Środa, 30 Marzec 2016 19:21
aniolSamorząd szkolny zaprasza wszystkich chętnych uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w ogólnopolskiej  akcji pt.: „Czysty Aniołek”.
Zbieramy środki czystości dla najuboższych dzieci. Mydła , szampony, pasty, szczoteczki do zębów oraz ręczniki, to podstawowe środki czystości, których często brakuje w najuboższych rodzinach. Artykuły higieniczne zbieramy w bibliotece szkolnej do końca kwietnia.
Zebrane środki będą przekazane do Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębiu – Zdroju i przez pracowników socjalnych dostarczone potrzebującym rodzinom.
Patronat nad akcją sprawuje Rzecznik Praw Dziecka.
 
Walentynki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   
Poniedziałek, 15 Luty 2016 14:04
IMAG8107
W Dniu świętego Walentego,
dla misiaczka kochanego,
wielkie serce ślę ja skrycie,
bo ja kocham Cię nad życie
 
Gdyby księżyc umiał mówić,
gdyby odgadł myśli me,
to na pewno by wygadał,
jak ja mocno KOCHAM CIĘ!
 
Samorząd Szkolny zaprosił uczniów do zabawy w pocztę walentynkową. Każdy, kto chciał w bardzo sympatyczny sposób wyznać swoje uczucia, mógł wysłać naszego szkolnego Amorka z nietypową przesyłką. Zabawa była przednia.
 
 
Więcej…
 
Zaczarowany ołówek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   
Środa, 03 Luty 2016 17:23
kredki
 
Samorząd Szkolny zaprasza do udziału w akcji pt.: "Zaczarowany ołówek".
Prosimy o przynoszenie do biblioteki szkolnej przyborów szkolnych: ołówki, długopisy, kredki, temperówki, gumki, zeszyty, bloki rysunkowe, ale także piórniki, plecaki i kredę.
Z przyborów będą się cieszyć dzieci w Afganistanie, Papui Nowej Gwinei, Kamerunie, Czadzie i Republice Środkowej Afryki.
Akcja trwa do 12 lutego 2016r.
 
Nowe miasto PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   
Wtorek, 19 Styczeń 2016 16:47

18 stycznia uczniowie naszej szkoły: Kamil Misterkiewicz, Bartosz Klocek oraz Marcin Płachetka wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego zostali zaproszeni do Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój  na spotkanie, na którym pani prezydent Anna Hetman przedstawiła przedstawicielom młodzieży szkół jastrzębskich koncepcję na zagospodarowanie alei Piłsudskiego i Jana Pawła II wraz z najbliższymi terenami oraz ulicy 1 Maja w Zdroju, która została przygotowana dla Urzędu Miasta przez architektów z rybnickiego biura Toprojekt.

W projekcie przedstawiono pomysły na zmiany przestrzenne – miejsca do wypoczynku podczas spaceru po mieście, nowe ławki, wiaty przystankowe czy nasadzenia zieleni, które stworzą piękną zieloną aleję łączącą wszystkie osiedla miasta. Z dużym  zainteresowaniem wśród młodzieży spotkała się wizja centralnego punktu miasta – oszklona rotunda, w której mieścić by się miała dyskoteka.

Dziękujemy za bardzo ciekawe spotkanie.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3