Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj308
mod_vvisit_counterWczoraj3018
mod_vvisit_counterW tygodniu12731
mod_vvisit_counterTydzień temu21215
mod_vvisit_counterW miesiącu58066
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88677
mod_vvisit_counterRazem4503053

Online: 37
Twoje IP: 18.206.16.123
,
Dzisiaj mamy: Wrz 20, 2019


Warning: opendir(/home/jasnetadam/domains/jasnet.pl/public_html/zs11/images/stories//articles/biblioteka/dzienkota) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/jasnetadam/domains/jasnet.pl/public_html/zs11/plugins/content/jwsig.php on line 100
17
Lut
2011
Dzień Kota PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kota, który przypada 17 lutego, zaprosiliśmy naszych uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Koty , kotki i koteczki”.

Wpłynęło bardzo wiele wspaniałych prac przedstawiających te sympatyczne zwierzaki.

Oto lista uczniów, którzy otrzymali nagrody rzeczowe:

Jakub Szmuk, Oliwia Szwajca, Zuzia Nastaszyc, Krystian Albrecht, Łukasz Fojcik, Denis Studzizur, Hania Banaś, Julia Malik, Łukasz Kapusta, Bartosz Lewandowicz, Łukasz Nosal, Piotr Muchowski, Martyna Chołuj, Eliza Dylewska, Klaudia Sikora, Jakub Żyliński, Mikołaj Stefański, Michał Dziuba, Karolina Pazdyga, Julita Dróżdż, Maja Gabryś, Nikola Albrycht, Wiktoria Jesionka, Karolina Drąg, Oliwia Margiel, Karolina Nosal.

Pozostałe osoby, które wzięły udział w konkursie oraz przyniosły zdjęcia swoich kocich pupilków, otrzymały słodkie upominki.

Gratulujemy.