Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3230
mod_vvisit_counterWczoraj3531
mod_vvisit_counterW tygodniu6761
mod_vvisit_counterTydzień temu25649
mod_vvisit_counterW miesiącu96901
mod_vvisit_counterMiesiąc temu118152
mod_vvisit_counterRazem5049226

Online: 50
Twoje IP: 34.239.151.158
,
Dzisiaj mamy: Lut 25, 2020


Warning: opendir(/home/jasnetadam/domains/jasnet.pl/public_html/zs11/images/stories//articles/biblioteka/dzienkota) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/jasnetadam/domains/jasnet.pl/public_html/zs11/plugins/content/jwsig.php on line 100
17
Lut
2011
Dzień Kota PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kota, który przypada 17 lutego, zaprosiliśmy naszych uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Koty , kotki i koteczki”.

Wpłynęło bardzo wiele wspaniałych prac przedstawiających te sympatyczne zwierzaki.

Oto lista uczniów, którzy otrzymali nagrody rzeczowe:

Jakub Szmuk, Oliwia Szwajca, Zuzia Nastaszyc, Krystian Albrecht, Łukasz Fojcik, Denis Studzizur, Hania Banaś, Julia Malik, Łukasz Kapusta, Bartosz Lewandowicz, Łukasz Nosal, Piotr Muchowski, Martyna Chołuj, Eliza Dylewska, Klaudia Sikora, Jakub Żyliński, Mikołaj Stefański, Michał Dziuba, Karolina Pazdyga, Julita Dróżdż, Maja Gabryś, Nikola Albrycht, Wiktoria Jesionka, Karolina Drąg, Oliwia Margiel, Karolina Nosal.

Pozostałe osoby, które wzięły udział w konkursie oraz przyniosły zdjęcia swoich kocich pupilków, otrzymały słodkie upominki.

Gratulujemy.