Twoje IP: 3.91.106.223

Gru
Nasza 4 A – wystawa prac w MBP! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Renata Miler

img 01Uczniowie klasy 4 A mają swoją wystawę prac w Miejskiej Bibliotece Publicznej na ul. Wielkopolskiej! Jak udało się nam tego dokonać?

23.09.19 r. wzięliśmy udział w warsztatach "Jak myśli mózg – mapa myśli" prowadzonych przez Pracownika MBP, panią Annę Satławę. Podczas warsztatów, które bardzo się nam podobały, poznaliśmy zasady tworzenia mapy myśli.

To szczególny rodzaj notowania w formie graficznej z wykorzystaniem przemyślanych „gałęzi”, kolorów, rysunków. Aby zapamiętać materiał, łączymy słowa, logiczne wnioski, emocje, wyobraźnię i zmysły. A to już gotowy sukces na zapamiętanie materiału!

Później Uczniowie klasy 4a wykonali swoje mapy myśli na podstawie lektury „Magiczne drzewo. Czerwone krzesło”. Prace wzięły udział w konkursie bibliotecznym. Zwycięzcami są wszyscy Uczniowie klasy 4a - wszyscy nauczyli się czegoś nowego. Docenione prace zostały w formie wystawy przedstawione w Dziale Dziecięcym MBP. Na szczególe wyróżnienie wg jury zasłużyła mapa lektury przygotowana przez Malwinę i Michała Żyłów, którzy zajęli I miejsce w tym konkursie.

Gratulujemy pomysłów i pięknych prac polonistyczno - plastycznych. Dziękujemy Pracownikom MBP za przygotowaną wystawę!