mod_vvisit_counterW tygodniu19482

Akcja ekologiczna “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan

plakat

Do 31 października w naszej szkole trwa zbiórka elektrośmieci. Elektrośmieci można przynosić do szkoły i zostawić w punkcie przy wejściu w kartonie. Uczniowie, które chcą otrzymać dodatnie punkty w ramach udziału w zbiórce surowców wtórnych - proszeni są o zgłoszenie tego faktu wychowawcom. Punkty przyznawane są jednorazowo w ilości 5. Dzięki tej akcji możemy bezpłatnie i bezpiecznie pozbyć się elektrośmieci, które przypominamy, nie mogą być wyrzucane do kosza oraz zdobyć dla szkoły upominki w postaci materiałów biurowych.

Oto spis rzeczy, które można przynosić do szkoły: małogabarytowe urządzenia gospodarstwa domowego, sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny, sprzęt audiowizualny, narzędzia elektryczne i elektroniczne, przyrządy do nadzoru i kontroli, baterie i akumulatory.