Twoje IP: 3.235.107.209
Dzisiaj mamy: Sie 12, 2020

Paź
2019
Kącik książki dziecięcej - zaopiekuje się Twoją niepotrzebną książką. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan

portrayal-89193 640Wszystkich uczniów, którzy posiadają w domu niepotrzebne, ciekawe książki dla dzieci zachęcamy do podzielenia się nimi!!

Powstaje kącik książki, który znajdzie się nieopodal dekoracji ściennej przy stolikach na szkolnym korytarzu edukacji wczesnoszkolnej. Książki można przekazać nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej lub po prostu zostawić na stoliku przy dekoracji. Liczmy, że dzięki tej inicjatywie rozbudzimy zainteresowanie literaturą piękną wśród dzieci. Uczniowie klas I-III dodatkowo znajdą miłą alternatywę na przerwie, a także poćwiczą umiejętność czytania czy utrwalą ortografię.

Przypominamy książki przekazujemy nieodpłatnie i bezzwrotnie. Można je przekazać paniom z edukacji wczesnoszkolnej lub zostawić na stoliku na parterze. Dodatkowo dziecko, które zakocha się w jakimś tytule może zabrać go sobie do domu, a po przeczytaniu przynieść z powrotem do kącika.