Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2398
mod_vvisit_counterWczoraj2784
mod_vvisit_counterW tygodniu18052
mod_vvisit_counterTydzień temu20405
mod_vvisit_counterW miesiącu49763
mod_vvisit_counterMiesiąc temu86745
mod_vvisit_counterRazem4406073

Online: 32
Twoje IP: 18.232.53.231
,
Dzisiaj mamy: Sie 18, 2019

13
Maj
2019
Zebrania i konsultacje - 14 maja 2019 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

14 maja 2019 r. odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów wg poniższego harmonogramu:

godz. 16.30 - zebrania w klasach

  • klasa 1a SP - sala 22
  • klasa 1b SP - sala 21
  • klasa 2a SP - sala 10
  • klasa 3a SP - sala 23
  • klasa 4a SP - sala 112
  • klasa 4b SP - sala 213
  • klasa 4d SP - sala 217
  • klasa 5a SP - sala 115
  • klasa 5b SP - sala 203
  • klasa 5c SP – sala 216
  • klasa 6a SP - sala 9
  • klasa 6b SP - sala 111
  • klasa 6c SP - sala 215
  • klasa 7a SP - sala 117
  • klasa 7b SP - sala 114
  • klasa 8a SP - sala 206
  • klasa 8b SP - sala 105
  • klasa IIIa G - sala 212
  • klasa IIIb G - sala 214

Zebranie z rodzicami uczniów klasy 2b odbędzie się w środę – 15 maja 2019 r. o godz. 17.00

Zebrania z rodzicami uczniów klasy 4c odbędzie się w innym terminie

godz. 17.15 - konsultacje nauczycieli z rodzicami

  • Balogh Justyna – s.214
  • Bańka Dorota - s.105
  • Bańka Ireneusz - s.105
  • Bernacki Mariusz – gabinet nauczycieli w-f
  • Bień-Caldzudis Dorota - s.117
  • Błachut-Wiśniewska Magdalena – s.212
  • Bojda Mariola - s.10
  • Cuber Joanna – świetlica
  • Dulańska Katarzyna – gabinet pedagoga
  • Dzienniak Emilia – s.203
  • Gagat Marzanna – s.213 - przeniesione na czwartek (16.05.2019 r. 16.00-16.45)
  • Górska Elżbieta - gabinet nauczycieli w-f
  • Jadczak Piotr – s.111
  • Kaczmarska Agnieszka - gabinet pedagoga
  • Kasprzak Gabriela - świetlica
  • Kasprzyk-Lubszczyk Iwona - s.206
  • Koprowska Anna - biblioteka
  • Korus Janusz - gabinet wicedyrektora
  • Kozyra Marek - gabinet nauczycieli w-f - odbędą się w innym terminie
  • Krupińska Małgorzata - s.113
  • Kużdrzał Krzysztof - gabinet naucz. w-f
  • Langosz Barbara – gabinet dyrektora
  • Lasota Bogusława – sala 22
  • Makos-Gałan Monika - s.21
  • Marzec Ewa – s.114
  • Miler Renata – s.215
  • Morcinek Katarzyna - s.112
  • Orłowska-Zyzało Anna – sala 216
  • Owczarczyk Teresa – gabinet nauczycieli wf
  • Patek Małgorzata - s.9 - odbędą się w innym terminie
  • Piksa-Sojka Gabriela - s.212
  • Pochcioł Alina – gabinet nauczycieli wf
  • Radomska-Filipek - s.115
  • Rut Piotr – s.211
  • Sobol Anna – s.217
  • Sunita Agnieszka - s.204
  • Tomczak Bożena - s.23