Twoje IP: 3.92.28.84
Dzisiaj mamy: Lip 19, 2019

Lekcja historii przeprowadzona przez uczennice PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Sunita

img 04W tym tygodniu uczennice klasy 5a, Dominika Wolańczyk i Amelia Ratajczak, przygotowały na godzinę wychowawczą lekcję o Konstytucji 3 maja. Lekcja była przeprowadzona niezwykle ciekawie pod względem merytorycznym i technologicznym – dzięki lekcjom informatyki, na których w ostatnim czasie uczyły się, jak profesjonalnie przygotować prezentację w programie Power Point. Prezentacja była bardzo zwięzła i przedstawiona w przystępny sposób, wraz z hiperłączami do króciutkich materiałów video. W drugiej cześć lekcji uczennice rozdały przygotowane krzyżówki, za które przewidziane były nagrody w postaci własnoręcznie robionych kotylionów. Na koniec zajęć uczniom zostały wręczone dyplomy młodych patriotów.

Uczennice również przeprowadziły gościnnie lekcję dla klasy 2b i oczywiście dostosowały ją do młodszego wieku uczniów. Pani wychowawczyni Agata Mizera-Kulas oraz jej wychowankowie byli zachwyceni. Takie doświadczenia z pewnością rozwijają umiejętności pracy grupowej oraz odpowiedzialności. Przemawianie przed innymi to niełatwa sprawa, dobrze uczyć się tego już od najmłodszych lat. Bardzo dziękuję uczennicom za poświęcony czas na przygotowania.