Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj616
mod_vvisit_counterWczoraj2760
mod_vvisit_counterW tygodniu3376
mod_vvisit_counterTydzień temu18240
mod_vvisit_counterW miesiącu41232
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4310797

Online: 40
Twoje IP: 35.153.135.60
,
Dzisiaj mamy: Lip 16, 2019

27
Mar
2019
Dzień otwarty w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas   

IMG 8827„Nauczyciel otwiera tylko drzwi, a uczeń wejść już musi sam” – to chińskie powiedzenie dosłownie i przenośnie wpisuje się w to, co działo się 21 marca 2019r. w naszej szkole. Zaprosiliśmy bowiem przyszłych uczniów i ich rodziców, żeby pokazać, jak pracujemy i w jakim kierunku podążamy. Przybyłych gości powitała pani dyrektor Barbara Langosz. Następnie wszyscy obejrzeli przedstawienie pt. „Kopciuszek”. Podczas zwiedzania szkoły na dzieci czekały atrakcje (eksperymenty, zajęcia plastyczne, zajęcia z ekologii, komputerowe, mechatroniczne, sportowe), a rodzice mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami w kawiarence przy kawie czy herbacie i rozmaitych słodkościach. Zaprezentowano prace dzieci (makiety zamków historycznych, rysunki na szkle, prace z materiałów wtórnych, wydruki z drukarki 3D). Cieszymy się, że dzieci i rodzice mogli poznać naszą szkołę.