Twoje IP: 35.153.135.60

Mar
Dzień otwarty w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas

IMG 8827„Nauczyciel otwiera tylko drzwi, a uczeń wejść już musi sam” – to chińskie powiedzenie dosłownie i przenośnie wpisuje się w to, co działo się 21 marca 2019r. w naszej szkole. Zaprosiliśmy bowiem przyszłych uczniów i ich rodziców, żeby pokazać, jak pracujemy i w jakim kierunku podążamy. Przybyłych gości powitała pani dyrektor Barbara Langosz. Następnie wszyscy obejrzeli przedstawienie pt. „Kopciuszek”. Podczas zwiedzania szkoły na dzieci czekały atrakcje (eksperymenty, zajęcia plastyczne, zajęcia z ekologii, komputerowe, mechatroniczne, sportowe), a rodzice mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami w kawiarence przy kawie czy herbacie i rozmaitych słodkościach. Zaprezentowano prace dzieci (makiety zamków historycznych, rysunki na szkle, prace z materiałów wtórnych, wydruki z drukarki 3D). Cieszymy się, że dzieci i rodzice mogli poznać naszą szkołę.