Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj648
mod_vvisit_counterWczoraj2806
mod_vvisit_counterW tygodniu648
mod_vvisit_counterTydzień temu23719
mod_vvisit_counterW miesiącu67217
mod_vvisit_counterMiesiąc temu92297
mod_vvisit_counterRazem4604501

Online: 43
Twoje IP: 18.208.187.169
,
Dzisiaj mamy: Paź 21, 2019

27
Mar
2019
Dzień otwarty w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas   

IMG 8827„Nauczyciel otwiera tylko drzwi, a uczeń wejść już musi sam” – to chińskie powiedzenie dosłownie i przenośnie wpisuje się w to, co działo się 21 marca 2019r. w naszej szkole. Zaprosiliśmy bowiem przyszłych uczniów i ich rodziców, żeby pokazać, jak pracujemy i w jakim kierunku podążamy. Przybyłych gości powitała pani dyrektor Barbara Langosz. Następnie wszyscy obejrzeli przedstawienie pt. „Kopciuszek”. Podczas zwiedzania szkoły na dzieci czekały atrakcje (eksperymenty, zajęcia plastyczne, zajęcia z ekologii, komputerowe, mechatroniczne, sportowe), a rodzice mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami w kawiarence przy kawie czy herbacie i rozmaitych słodkościach. Zaprezentowano prace dzieci (makiety zamków historycznych, rysunki na szkle, prace z materiałów wtórnych, wydruki z drukarki 3D). Cieszymy się, że dzieci i rodzice mogli poznać naszą szkołę.