Twoje IP: 18.210.22.132
Dzisiaj mamy: Paź 21, 2019

Lut
2019
Profilaktyka higieny jamy ustnej - prelekcja Jagody i Julii dla pierwszaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan

juliajagoda
Jak wiemy zajęcia w ramach preorientacji zawodowego obejmują już klasy szkoły podstawowej. Uczennice klasy V a Jagoda Duszkiewicz i Julia Pietranik poświęciły swój czas na przygotowanie prelekcji w ramach edukacji zdrowotnej dla uczniów klasy IB. Przez 1 lekcję dziewczyny mogły wczuć się w role nauczyciela i pielęgniarki. Dziewczyny świetnie się przygotowały pod względem merytorycznym i metodycznym. Odpowiednio dobrały środki dydaktyczne, zakres materiału jak i metody pracy. Zainteresowały uczniów a przede wszystkim w rzeczowy i przyjazny sposób przeszkoliły pierwszaków z zakresu profilaktyki higieny jamy ustnej, czego dowodem było 100% zaliczenia quizu na ten temat. Dziękujemy za super zajęcia !!!