Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj880
mod_vvisit_counterWczoraj3211
mod_vvisit_counterW tygodniu9676
mod_vvisit_counterTydzień temu19536
mod_vvisit_counterW miesiącu78320
mod_vvisit_counterMiesiąc temu90449
mod_vvisit_counterRazem4259737

Online: 45
Twoje IP: 54.221.145.174
,
Dzisiaj mamy: Cze 27, 2019

08
Sty
2019
Las w słoiku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dominik Kolat, Jakub Przemyk   

img 24W poniedziałek 7 stycznia klasa VIIIb wzięła udział w warsztatach ekologicznych zatytułowanych „Las w słoiku”. W części teoretycznej zastanawialiśmy się nad symbiotyczną relacją człowieka z przyrodą, analizowaliśmy piramidę potrzeb Maslowa i utrwalaliśmy podstawowe pojęcia ekologiczne. Dużo czasu poświęciliśmy refleksji nad zbawiennym wpływem kontaktu z lasem na zdrowie i samopoczucie człowieka. W części praktycznej wykonaliśmy samowystarczalny mini ekosystem zamknięty w przezroczystym szklanym naczyniu. Poznaliśmy zasady przygotowania podłoża, układania i dekorowania kompozycji roślinnej oraz właściwej pielęgnacji lasu w słoiku.

Dziękujemy edukatorom Westernowego Parku Rozrywki Twinpigs i pani Magdalenie Błachut-Wiśniewskiej za możliwość uczestniczenia w zajęciach.