Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2010
mod_vvisit_counterWczoraj4349
mod_vvisit_counterW tygodniu24393
mod_vvisit_counterTydzień temu66659
mod_vvisit_counterW miesiącu24393
mod_vvisit_counterMiesiąc temu184427
mod_vvisit_counterRazem5485979

Online: 60
Twoje IP: 18.207.254.88
,
Dzisiaj mamy: Cze 05, 2020

08
Sty
2019
Las w słoiku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dominik Kolat, Jakub Przemyk   

img 24W poniedziałek 7 stycznia klasa VIIIb wzięła udział w warsztatach ekologicznych zatytułowanych „Las w słoiku”. W części teoretycznej zastanawialiśmy się nad symbiotyczną relacją człowieka z przyrodą, analizowaliśmy piramidę potrzeb Maslowa i utrwalaliśmy podstawowe pojęcia ekologiczne. Dużo czasu poświęciliśmy refleksji nad zbawiennym wpływem kontaktu z lasem na zdrowie i samopoczucie człowieka. W części praktycznej wykonaliśmy samowystarczalny mini ekosystem zamknięty w przezroczystym szklanym naczyniu. Poznaliśmy zasady przygotowania podłoża, układania i dekorowania kompozycji roślinnej oraz właściwej pielęgnacji lasu w słoiku.

Dziękujemy edukatorom Westernowego Parku Rozrywki Twinpigs i pani Magdalenie Błachut-Wiśniewskiej za możliwość uczestniczenia w zajęciach.