Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj56
mod_vvisit_counterWczoraj2758
mod_vvisit_counterW tygodniu15526
mod_vvisit_counterTydzień temu18453
mod_vvisit_counterW miesiącu50838
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4320403

Online: 39
Twoje IP: 34.229.24.100
,
Dzisiaj mamy: Lip 19, 2019

19
Gru
2010
Pożegnanie Pana Fryderyka i nie tylko PDF Drukuj Email
Wpisany przez Danuta Radomska-Filipek   
Wkrótce dobiegnie końca rok poświęcony Fryderykowi Chopinowi. Wiele wpisów na stronie i towarzyszących im zdjęć daje obraz, jak uczniowie i nauczyciele uczcili pamięć największego polskiego kompozytora. Program Comenius stawia sobie za zadanie bliższe poznanie kultury partnerów. Stąd zrodził się pomysł, aby poprzez quiz w języku angielskim promować polską kulturę za granicą. W quizie każdy może wziąć udział, a nagrodą jest książka „Little Chopin”, którą ofiarowaliśmy szkolnym koordynatorom projektu. Na wszelki wypadek na blogu Comeniusa opublikowaliśmy krótką biografię Chopina. Aby wziąć udział w quzie, kliknij tutaj: Take our Online Survey 100_4046

Zdjęcie przedstawia „Wtorkowe Studio Chopinowskie.”  A co działo się w szkole na początku grudnia? Wizyty dobrego znajomego, szukanie talentów, pyszne ciasteczka na szczytny cel, zabawna lekcja matematyki, którą będą oglądali nasi partnerzy oraz dziwne  drzewa, które niekoniecznie rosną w parku  - to wszystko  można zobaczyć tutaj:

http://edeneleven.wikispaces.com/Diary