Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj254
mod_vvisit_counterWczoraj3018
mod_vvisit_counterW tygodniu12677
mod_vvisit_counterTydzień temu21215
mod_vvisit_counterW miesiącu58012
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88677
mod_vvisit_counterRazem4502999

Online: 37
Twoje IP: 18.206.16.123
,
Dzisiaj mamy: Wrz 20, 2019

Pożegnanie Pana Fryderyka i nie tylko PDF Drukuj Email
Niedziela, 19 Grudzień 2010 11:41
Wkrótce dobiegnie końca rok poświęcony Fryderykowi Chopinowi. Wiele wpisów na stronie i towarzyszących im zdjęć daje obraz, jak uczniowie i nauczyciele uczcili pamięć największego polskiego kompozytora. Program Comenius stawia sobie za zadanie bliższe poznanie kultury partnerów. Stąd zrodził się pomysł, aby poprzez quiz w języku angielskim promować polską kulturę za granicą. W quizie każdy może wziąć udział, a nagrodą jest książka „Little Chopin”, którą ofiarowaliśmy szkolnym koordynatorom projektu. Na wszelki wypadek na blogu Comeniusa opublikowaliśmy krótką biografię Chopina. Aby wziąć udział w quzie, kliknij tutaj: Take our Online Survey 100_4046

Zdjęcie przedstawia „Wtorkowe Studio Chopinowskie.”  A co działo się w szkole na początku grudnia? Wizyty dobrego znajomego, szukanie talentów, pyszne ciasteczka na szczytny cel, zabawna lekcja matematyki, którą będą oglądali nasi partnerzy oraz dziwne  drzewa, które niekoniecznie rosną w parku  - to wszystko  można zobaczyć tutaj:

http://edeneleven.wikispaces.com/Diary