Twoje IP: 34.226.234.20

Sty
Konkurs „FOX” w naszej Szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Sunita

foxZapraszamy uczniów klas 3-8 do wzięcia udziału w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Konkurs z języka angielskiego „FOX”, w bieżącym roku szkolnym odbędzie się 5 marca 2019 roku o godz. 8.00 w naszej szkole.

Uczniowie są podzieleni na  3 kategorie wiekowe:

• Kittens (kl. III-IV)
  • Bunnies (kl. V-VI)
  • Ducks (kl. VII-VIII)

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? To proste – do 14 stycznia zgłosić chęć udziału w konkursie czyli dostarczyć nauczycielowi języka angielskiego p. Agnieszce Sunicie 9 zł (opłata za uczestnictwo). Uczestnicy mają również za zadanie przeczytać krótką zadaną lekturę dostosowaną do kategorii wiekowej:

• Kittens - "The Tin Soldier"
  • Bunnies - "Peter Pan"
  • Ducks - "Kidnapped"

Dla osób, które zgłoszą się do konkursu jest przewidziane spotkanie informacyjne dnia  16.01.2019r.

Więcej szczegółowych informacji, jak również testy z ubiegłych lat można znaleźć na oficjalnej stronie konkursu https://fox.bielsko.pl/