Twoje IP: 3.234.244.18

Gru
Szkoła Młodych Patriotów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator

Od września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w realizacji projektu „Szkoła Młodych Patriotów”, którego organizatorem było Studium Prawa Europejskiego.

Cel projektu zakładał uświadomienie młodym ludziom, na czym polega współczesny, mądry i odpowiedzialny patriotyzm. Młodzież, poprzez podejmowane zadania, poznawała nie tylko sylwetki i czyny polskich bohaterów, ale przede wszystkim szukała odpowiedzi, na jakich wartościach dzisiaj powinno budować się postawy patriotyczne.

Wszystkie zadania były oceniane przez jury projektu na podstawie sprawozdań oraz protokołów konkursów wysyłanych do organizatorów.

Za wykonie zadań projektowych otrzymaliśmy Tytuł „SZKOŁY MŁODYCH PATRIOTÓW”.

szkola mlodych patriotow