Twoje IP: 54.211.135.32

Lis
Razem dla promowania języków obcych - projekt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Magdalena Błachut-Wiśniewska

img 0127 listopada 2018 r. cztery uczennice naszej szkoły: Sonia Bulandra (7b), Aleksandra Świerczak (7b), Beata Brocka (2d) oraz Kalina Garsztka (4d) pod opieka Pani Magdaleny Błachut-Wiśniewskiej, nauczycielki j. niemieckiego, brały udział w realizacji projektu "Razem dla promowania języków obcych".

W tym roku organizatorem projektu była Szkoła Podstawowa nr 14.

Projekt realizowany jest co roku w celu promowanie nauki języków obcych wśród dzieci i młodzieży, rozwijania ich zdolności językowych, pobudzania kreatywności, uzdolnień oraz wrażliwości artystycznej, szerzenie pluralizmu kulturowego i językowego, otwartości, tolerancji i szacunku do innych narodów, kształcenie umiejętności pracy zespołowej. Projekt polegał na stworzeniu plakatu edukacyjnego przedstawiającego symbole narodowe krajów obcojęzycznych w losowo wybranych drużynach. Każda z drużyn składała się z 5-6 uczniów z terenu naszego miasta w różnym przedziale wiekowym.