Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj529
mod_vvisit_counterWczoraj3620
mod_vvisit_counterW tygodniu11187
mod_vvisit_counterTydzień temu27655
mod_vvisit_counterW miesiącu75678
mod_vvisit_counterMiesiąc temu118152
mod_vvisit_counterRazem5028003

Online: 46
Twoje IP: 3.233.215.231
,
Dzisiaj mamy: Lut 20, 2020

21
Lis
2018
Dzień Życzliwości - słów kilka .... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

Drodzy Rodzice

21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości. Szkoda, że trzeba specjalnej daty w kalendarzu by przypomnieć sobie o tym, że należy być miłym dla innej osoby ...

Na szczęście Wasze dzieci mają jeszcze w sobie naturalną, aczkolwiek czasami skrępowaną dzieciecą nieśmiałością potrzebę do mówienia innym, jak wiele dla nich znaczą. 

Trudno jest uchwycić aparatem tak cenną chwilę jak zaskoczenie Pana Woźnego, którego nikt nie woła do zepsutej szafki - tylko chce obdarować babeczką, czy uśmiech skrępowania Pani, którą niczym ducha codziennie mijają dziesiątki dzieci, a dziś tak walczą o to by powiedzieć jej, że dziękują za czyste sale czy łazienki. Nie zawsze nam wypada, a nawet nie wolno  - atakować  obiektywem - scen przeznaczonych jedynie dla darczyńcy i obdarowanego - jak łza wzruszenia Pani Basi, którą na laurce przyczytała swoje imię. "To Wy wiecie jak sie nazywam?" zapytała nieśmiało Pani, która codzinnie wkłada serce by smakował szkolny obiad.

Pani pielęgniarka, sekretarka, bibliotekarka, Pan i Pani Dyrektor a także napotkani ludzie dzięki Waszym dzieciom dziś uśmiechęli się sami do siebie !!!! 

Może nie ma tego na zdjeciach ale jest w ich sercu. 

https://photos.app.goo.gl/3YyfpMWEvPr7m6Y9A