Twoje IP: 18.206.16.123

Wpisany przez Katarzyna Morcinek

Jastrzębie-Zdrój, 03.09.2018

Witaj,

Ale jak to? Koniec wakacji? To niemożliwe! Tak tak, wakacje się skończyły pewnie trudno Ci się z tym pogodzić.

Pamiętaj jednak, że czeka Cię kolejny rok wspaniałej przygody.

Wierzę, że odkryjesz w sobie talenty i możliwości, dzięki którym z sukcesem i radością przejdziesz przez ten rok szkolny.

Bardzo się cieszę, że wspólnie stworzymy nową klasę.

Mam nadzieję, że zbudujemy wspólnie silny i wspaniały zespół, w którym każdy będzie WAŻNY!

Jako Twój wychowawca chciałabym abyś pamiętała, że relacja z Tobą jest dla mnie najważniejsza.

Chciałabym, aby była ona szczera i wyjątkowa. Jesteśmy w końcu taką szkolną rodzinką, prawda?

Jeszcze jedno - czy wiesz, że ,,Uśmiech utoruje Ci wszystkie drogi”? A więc uśmiechaj się jak najczęściej!

Dbaj o dobre relacje z innymi. Staraj się czymś zaskoczyć, próbuj nowych rzeczy, staraj się dla siebie!

Nie muszę Ci przypominać jak wyjątkowa jesteś, prawda?

Powodzenia J

Twoja wychowawczyni

*************************************************************

Aby nowy rok szkolny był naprawdę udany, uczniowie oprócz listu powitalnego, otrzymali mały amulet. Mam nadzieję, że kamyk każdemu z nich przyniesie szczęście

Kochani - witajcie w gronie czwartoklasistów!