Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj390
mod_vvisit_counterWczoraj3610
mod_vvisit_counterW tygodniu390
mod_vvisit_counterTydzień temu27138
mod_vvisit_counterW miesiącu70896
mod_vvisit_counterMiesiąc temu105241
mod_vvisit_counterRazem4905069

Online: 43
Twoje IP: 3.214.184.250
,
Dzisiaj mamy: Sty 20, 202014
Lis
2018
Warsztaty rozwojowe „Spotkanie ze Sztuką. Śpiewny poranek.” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bańka   

images31 października uczestniczyliśmy w trzygodzinnych zajęciach „ Przebudzenie głosu – warsztat pracy z ciałem, oddechem i głosem” przeprowadzonych przez niezwykłą osobę, Mariolę Rodzik-Ziemiańską – poetkę, felietonistkę, aktorkę alternatywną zajmującą się śpiewem archaicznym i jazzowym, animatorkę kultury, instruktorkę zajęć artystyczno-rozwojowych dla dzieci i dorosłych, wokalistkę kapeli folkowo-etnicznej „Zawiało”, współzałożycielkę rybnickiego Portu Sztuki.

Dziękujemy Pani Marioli za ten oryginalny prysznic dźwiękowy, za rozśpiewanie naszych ciał, oddechów i głosów oraz za stworzenie przestrzeni do wyciszenia, relaksu i możliwości spojrzenia w głąb siebie Dziękujemy za ogromną wrażliwość i otwartość na drugiego człowieka, za łagodność połączoną z wewnętrzną mocą i zdecydowaniem. Przede wszystkim jednak dziękujemy za niezapomnianą lekcję tolerancji, patriotyzmu i historii.