Twoje IP: 54.211.135.32

Lis
Unihokej i badminton na medal PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki

Wtorek 30 października był bogaty w wydarzenia sportowe z udziałem uczniów naszej szkoły. W ramach rywalizacji sportowej prowadzonej przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy i Szkolny Związek Sportowy nasi uczniowie klas 4-6 (Igrzyska Dzieci) rywalizowali w unihokeju i badmintonie. Drużyny dziewcząt i chłopców zgodnie wygrały swoje mecze unihokeja i zajęły I miejsca w swoich kategoriach.

Niestety uczniowie klas 3 gimnazjów oraz 7 i 8 klas szkoły podstawowej nie mieli z kim rywalizować – do zawodów zgłosiła się tylko nasza szkoła.

W zawodach badmintona duet Oskar Magner i Mikołaj Osiadły zdobył II miejsce w naszym mieście.

Skład unihokeja dziewcząt (klasy 4-6): Edyta Cybula, Gajda Nikola, Linde Julia, Nastaszyc Klaudia, Ostasz Dominika, Skurnóg Paulina, Świerczyna Magda, Wątroba Anna.

Skład unihokeja chłopców (klasy 4-6): Dawid Kapusta, Jakub Onak, Bartłomiej Stolarski, Michał Leszko, Jan Sobczak, Sebastian Wojciechowski, Filip Wojciechowski, Szymon Mysłowski.