Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj35
mod_vvisit_counterWczoraj3018
mod_vvisit_counterW tygodniu15483
mod_vvisit_counterTydzień temu19845
mod_vvisit_counterW miesiącu57793
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88677
mod_vvisit_counterRazem4502780

Online: 39
Twoje IP: 3.80.4.76
,
Dzisiaj mamy: Wrz 20, 2019

07
Paź
2018
Dzień Chłopaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Morcinek   

Dzień Chłopaka, który obchodzony jest 30 września, w tym roku nasza klasa świętowała nieco wcześniej. Było bardzo wesoło. Na początek dziewczynki razem z wychowawczynią i p. Agnieszką złożyły życzenia i odśpiewały uroczyste „Sto lat” wszystkim chłopcom. Potem zaczęła się prawdziwa zabawa. Chłopcy zostali podzieleni na dwa zespoły, każdy zespół miał do wykonania wiele zabawnych zadań – było precyzyjne golenie buzi przy użyciu pianki i drewnianych patyczków do lodów, zjadanie jabłek zawiązanych na sznurku bez użycia rąk, ubieranie poszewki na czas, malowanie paznokci i zaplatanie warkoczy dziewczynom, jedzenie plasterka cytryny bez zrobienia kwaśnej miny J, rysowanie z zawiązanym oczami samochodu marzeń… Wszyscy spisali się na medal i świetnie poradzili sobie z każdym zadaniem. Na koniec zabawy chłopcy otrzymali upominek– kubek ze słodką niespodzianką.

Chłopakom dużym i małym życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!