Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj613
mod_vvisit_counterWczoraj3361
mod_vvisit_counterW tygodniu7505
mod_vvisit_counterTydzień temu25649
mod_vvisit_counterW miesiącu97645
mod_vvisit_counterMiesiąc temu118152
mod_vvisit_counterRazem5049970

Online: 41
Twoje IP: 3.233.215.231
,
Dzisiaj mamy: Lut 26, 2020

07
Paź
2018
Dzień Chłopaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Morcinek   

Dzień Chłopaka, który obchodzony jest 30 września, w tym roku nasza klasa świętowała nieco wcześniej. Było bardzo wesoło. Na początek dziewczynki razem z wychowawczynią i p. Agnieszką złożyły życzenia i odśpiewały uroczyste „Sto lat” wszystkim chłopcom. Potem zaczęła się prawdziwa zabawa. Chłopcy zostali podzieleni na dwa zespoły, każdy zespół miał do wykonania wiele zabawnych zadań – było precyzyjne golenie buzi przy użyciu pianki i drewnianych patyczków do lodów, zjadanie jabłek zawiązanych na sznurku bez użycia rąk, ubieranie poszewki na czas, malowanie paznokci i zaplatanie warkoczy dziewczynom, jedzenie plasterka cytryny bez zrobienia kwaśnej miny J, rysowanie z zawiązanym oczami samochodu marzeń… Wszyscy spisali się na medal i świetnie poradzili sobie z każdym zadaniem. Na koniec zabawy chłopcy otrzymali upominek– kubek ze słodką niespodzianką.

Chłopakom dużym i małym życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!