Twoje IP: 18.208.132.33
Dzisiaj mamy: Cze 02, 2020

Cze
2018
Laureaci Konkursu Plastyczno-Fotograficznego ,,Matematyczne Inspiracje w Naszym Mieście’’ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Patek, Dorota Bień-Caldzudis

5 czerwca 2018r. w Domu Zdrojowym, odbyła się uroczystość wręczenia nagród, przyznanych w konkursie plastyczno-fotograficznym, który został zorganizowany w ramach projektu "Rozkodujmy matematykę w naszym mieście". Przedsięwzięcie opracowane przez zespół nauczycieli – doradców metodycznych matematyki i edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczycieli plastyki, objęte zostało patronatem Anny Hetman Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój i obejmowało szereg działań, w tym konkursy, których celem było propagowanie wiedzy matematycznej.

Uczniowie naszej szkoły, który wzięli udział w konkursie MATEMATYCZNE INSPIRACJE W NASZYM MIEŚCIE, zajęli następujące miejsca:

w kategorii praca plastyczna

I miejsce – Oliwia Grochowska- 6a

Wyróżnienie - Bartosz Spyrka 7b , Jakub Ciućka – 7b

w kategorii praca fotograficzna

III miejsce -Oskar Starzyński – 7b

Wyróżnienie – Marta Dziura – IIa G

Nagrodami w konkursie były m.in. karty upominkowe, uprawniające do zakupu w sieci EMPiK, książki, pendrivy, kubki z logo projektu.

Dodatkową nagrodą dla uczniów było wystawienie prac uczniów w Galerii Acartus w Jastrzębiu-Zdroju.

Wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy zaangażowali się w projekt, serdecznie dziękujemy!

Zgodnie z założeniami Programu rozwoju oświaty w latach 2015-2020 naszego miasta i kierunkiem polityki oświatowej państwa, która traktuje o podniesieniu jakości edukacji matematycznej na wszystkich etapach kształcenia, w bieżącym roku szkolnym wszystkie szkoły wezmą udział w projekcie zatytułowanym Rozkodujmy matematykę w naszym mieście