mod_vvisit_counterTydzień temu20981

Twoje IP: 3.92.28.84
Dzisiaj mamy: Lip 24, 2019

Warning: opendir(/home/jasnetadam/domains/jasnet.pl/public_html/zs11/images/stories//articles/biblioteka/pasowanie) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/jasnetadam/domains/jasnet.pl/public_html/zs11/plugins/content/jwsig.php on line 100
Pasowanie na czytelnika PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 06 Grudzień 2010 21:59

29 listopada nasi najmłodsi koledzy i koleżanki mieli swoją małą uroczystość. Otóż tego dnia klasa 1SP zaznajomiła się z zasadami panującymi w bibliotece, o tym po co są książki, kiedy można je wypożyczać, a także po co w czytelni są komputery. Potem nastąpił moment kiedy wszyscy uczniowie wypowiedzieli przysięgę i oficjalnie zostali czytelnikami naszej biblioteki.

My uczniowie pierwszej klasy
 Tobie, Książko, przyrzekamy,
 Że szanować Cię będziemy,
 Krzywdy zrobić Ci nie damy.
 Obowiązków czytelnika

Będziemy przestrzegać pilnie
 I z twych rad i Twych mądrości
 Korzystać od dziś usilnie!

Oczywiście był dyplom i małe upominki (zakładki do książek), które wykonali członkowie Kółka Miłośników Biblioteki „Stumilowy Las”.  Nie zabrakło również zabawy i możliwości wypożyczenia pierwszych książek.
Wszystkim nowym czytelnikom życzymy mnóstwa radości z odkrywania świata książek.