Twoje IP: 18.206.194.134

Cze
Poranek czytelniczy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska

IMG 4071Oskar Rzekanowski i Kordian Chorążyczewski to kolejni zawodnicy JKH GKS Jastrzębie, którzy przyjęli nasze czytelnicze zaproszenie. Uczniowie klas pierwszych mieli okazję poznać losy pani Marysi, bohaterki książki pt." Nasza mama czarodziejka". Nasze pierwszaki skorzystały z okazji i zadawały wiele ciekawych pytań naszym gościom, zwłaszcza Oskarowi Rzekanowskiemu, który przez kilka lat trenował hokej w Kanadzie, gdzie ta dyscyplina sportowa jest sportem narodowym, trenują ją obowiązkowo dzieci w szkołach, a lodowiska są budowane w każdej miejscowości. Pomocne naszym pierwszakom okazały się globusy, na których uczniowie sprawdzali, gdzie leży Kanada i próbowali odgadnąć ile zmieści się tam lodowisk. To była ciekawa lekcja geografii. Dziękujemy naszym absolwentom za czas poświęcony dla nas i życzymy im dalszych sukcesów.