Twoje IP: 35.153.135.60

Cze
Poranek czytelniczy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas, Anna Koprowska

IMG 4071Oskar Rzekanowski i Kordian Chorążyczewski to kolejni zawodnicy JKH GKS Jastrzębie, którzy przyjęli nasze czytelnicze zaproszenie. Uczniowie klas pierwszych mieli okazję poznać losy pani Marysi, bohaterki książki pt.:"Nasza mama czarodziejka". Nasze pierwszaki skorzystały z okazji i zadawały wiele ciekawych pytań naszym gościom, zwłaszcza Oskarowi Rzekanowskiemu, który przez kilka lat trenował hokej w Kanadzie, gdzie ta dyscyplina sportowa jest sportem narodowym, trenują ją obowiązkowo dzieci w szkołach, a lodowiska są budowane w każdej miejscowości. Pomocne naszym pierwszakom okazały się globusy, na których uczniowie sprawdzali, gdzie leży Kanada i próbowali odgadnąć ile zmieści się tam lodowisk. To była ciekawa lekcja geografii. Dziękujemy naszym absolwentom za czas poświęcony dla nas i życzymy im dalszych sukcesów.