Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2428
mod_vvisit_counterWczoraj3249
mod_vvisit_counterW tygodniu5677
mod_vvisit_counterTydzień temu23719
mod_vvisit_counterW miesiącu72246
mod_vvisit_counterMiesiąc temu92297
mod_vvisit_counterRazem4609530

Online: 61
Twoje IP: 34.204.171.108
,
Dzisiaj mamy: Paź 22, 2019

25
Maj
2018
I MIEJSCE W TURNIEJU WIEDZY O ZDROWIU ORAZ II MIEJSCE W ZAWODACH W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Pasoń   

Clipboard01

 17 maja 2018r. w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu W zdrowym ciele, zdrowy duch. Naszą szkołę reprezentowała 7 osobowa drużyna: Tadeusz Kośmider, który pisał test wiedzy o zdrowiu ( I MIEJSCE W MIEŚCIE W KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU), pozostali reprezentanci brali  udział w turnieju sportowym: Ewa Sitkowska, Wiktoria Cnota, Maja Chromik, Paulina Płaszczyk, Szymon Zacharjasz, Franciszek Lorenz, Magdalena Szostak. Nasi sportowcy rywalizowali w 5 konkurencjach. Było „sadzenie ziemniaków”, bieg  z woreczkiem, przechodzenie przez szarfę, bieg z piłką oraz rzuty do kosza. Po dodaniu punktów uzyskanych w turnieju wiedzy i wyników uzyskanych przez drużyny sportowe nasza drużyna zajęła PIERWSZE miejsce ex aequo, po dogrywce rzutów do kosza ostatecznie zajęliśmy 2 miejsce, jednym punktem . W tym roku zajęliśmy zatem drugie miejsce. Gratulujemy naszym sporowcom z klasy II a i życzymy dalszych sukcesów!