Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2902
mod_vvisit_counterWczoraj2917
mod_vvisit_counterW tygodniu2902
mod_vvisit_counterTydzień temu21284
mod_vvisit_counterW miesiącu66496
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88677
mod_vvisit_counterRazem4511483

Online: 36
Twoje IP: 3.227.254.12
,
Dzisiaj mamy: Wrz 22, 2019

20
Maj
2018
JuraPark Krasiejów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas   

IMG 4239Dnia 15.05.2018 klasy I b i III a udały się na wycieczkę do zaczarowanego i bardzo ciekawego miejsca - Parku Dinozaurów w Krasiejowie. Dzieci przez całą podróż (trwającą prawie dwie godziny) były bardzo grzeczne i z niecierpliwością wyczekiwały momentu przybycia na miejsce. I warto było czekać, bo zabawa była wspaniała. Najpierw dzieci zostały zaproszone na pokład kapsuły czasu, która zabrała nas w niezwykłą, interaktywną podróż poprzez dzieje naszej planety. Przyglądaliśmy się narodzinom Ziemi, powstaniu atmosfery i pierwszym formom życia. Po pełnej wrażeń podróży w Tunelu Czasu udaliśmy się na spacer ścieżką edukacyjną, która mierzy 1500 metrów.  Następnym etapem wycieczki był pawilon paleontologiczny, który zabezpiecza największe w Europie skamieniałości płazów i gadów, które oglądaliśmy przez szklaną podłogę. Następnym punktem programu były warsztaty paleontologiczne, polegające na preparowaniu z gipsowego bloku „szkieletu” dinozaura. Po szaleństwie na placu zabaw poszliśmy na seans filmowy do kina emocji cinema 5d. Potem odwiedziliśmy Park Nauki i Ewolucji Człowieka gdzie kosmiczny prom przeniósł nas w czasy pierwszych istot ludzkich. Wyposażeni w specjalne kaski mieliśmy możliwość oglądania filmów 3d o pierwszych istotach człekokształtnych. Z wycieczki wróciliśmy uśmiechnięci, zadowoleni i pełni wrażeń.