Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj932
mod_vvisit_counterWczoraj3262
mod_vvisit_counterW tygodniu932
mod_vvisit_counterTydzień temu22507
mod_vvisit_counterW miesiącu47424
mod_vvisit_counterMiesiąc temu91432
mod_vvisit_counterRazem4776356

Online: 47
Twoje IP: 3.234.214.113
,
Dzisiaj mamy: Gru 16, 2019

28
Kwi
2018
Poranek czytelniczy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas, Anna Koprowska   

IMG 3701Baśń H, CH. Andersena pt."Brzydkie kaczątko" była kolejną lekturą, którą poznaliśmy na poranku czytelniczym dla uczniów klas pierwszych. O jej przeczytanie poprosiliśmy Marcina Płachetkę, Dawida Wróblewskiego i Kamila Misterkiewicza. Chłopcy są absolwentami naszej szkoły. Obecnie uczęszczają do klasy hokejowej w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Katowicach. Warto dodać, że w tym roku zdobyli tytuł Mistrza Polski w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz tytuł Wice Mistrza w Centralnej Lidze Juniorów. Bardzo dziękujemy za przybycie na nasz poranek, jednocześnie życzymy dalszych sukcesów w hokeju i obiecujemy trzymanie kciuków w nowym sezonie. Czytanie potrafi łączyć pokolenia i być okazją do sympatycznych spotkań.