Twoje IP: 3.233.215.231

Kwi
Wyjście do kina PDF Drukuj Email
Wpisany przez Alina Pochcioł

26 stycznia, w przeddzień ferii, nasza klasa 7a wybrała się do kina Centrum na mądry, pouczający i wzruszający film pt;”  Cudowny chłopak”. Film opowiada historię 10-letniego chłopca, Auggiego Pullmana. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz dziwadłem. Wspierają go jednak rodzice, starsza siostra i z każdym dniem rosnąca paczka przyjaciół. Film pokazuje nam jak ważne jest aby nie oceniać człowieka po wyglądzie i tym, co myślą o nim inni.
                                                                                                                                  Zuzanna Dzioba