Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj664
mod_vvisit_counterWczoraj3361
mod_vvisit_counterW tygodniu7556
mod_vvisit_counterTydzień temu25649
mod_vvisit_counterW miesiącu97696
mod_vvisit_counterMiesiąc temu118152
mod_vvisit_counterRazem5050021

Online: 53
Twoje IP: 3.233.215.231
,
Dzisiaj mamy: Lut 26, 2020

12
Kwi
2018
Wyjście do kina PDF Drukuj Email
Wpisany przez Alina Pochcioł   

       26 stycznia, w przeddzień ferii, nasza klasa 7a wybrała się do kina Centrum na mądry, pouczający i wzruszający film pt;”  Cudowny chłopak”. Film opowiada historię 10-letniego chłopca, Auggiego Pullmana. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz dziwadłem. Wspierają go jednak rodzice, starsza siostra i z każdym dniem rosnąca paczka przyjaciół. Film pokazuje nam jak ważne jest aby nie oceniać człowieka po wyglądzie i tym, co myślą o nim inni.
                                                                                                                                  Zuzanna Dzioba