Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj288
mod_vvisit_counterWczoraj3018
mod_vvisit_counterW tygodniu12711
mod_vvisit_counterTydzień temu21215
mod_vvisit_counterW miesiącu58046
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88677
mod_vvisit_counterRazem4503033

Online: 38
Twoje IP: 18.206.16.123
,
Dzisiaj mamy: Wrz 20, 2019

12
Kwi
2018
Wyjście do kina PDF Drukuj Email
Wpisany przez Alina Pochcioł   

       26 stycznia, w przeddzień ferii, nasza klasa 7a wybrała się do kina Centrum na mądry, pouczający i wzruszający film pt;”  Cudowny chłopak”. Film opowiada historię 10-letniego chłopca, Auggiego Pullmana. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz dziwadłem. Wspierają go jednak rodzice, starsza siostra i z każdym dniem rosnąca paczka przyjaciół. Film pokazuje nam jak ważne jest aby nie oceniać człowieka po wyglądzie i tym, co myślą o nim inni.
                                                                                                                                  Zuzanna Dzioba