Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj676
mod_vvisit_counterWczoraj2760
mod_vvisit_counterW tygodniu3436
mod_vvisit_counterTydzień temu18240
mod_vvisit_counterW miesiącu41292
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4310857

Online: 41
Twoje IP: 35.153.135.60
,
Dzisiaj mamy: Lip 16, 2019

05
Kwi
2018
Poranek czytelniczy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas   

IMG 35414 kwietnia uczniowie klas pierwszych mieli okazję poznać prawdziwego Mistrza, ale o tym za chwilkę...
"Szewczyk Dratewka" Janiny Porazińskiej to lektura, z której treścią nasze pierwszaki zapoznały się na poranku czytelniczym. Nasze zaproszenie przyjął Kamil Górny, który jest absolwentem SP 20 grającym czynnie w hokeja. Swoje pierwsze kroki sportowe stawiał na jastrzębskim lodowisku w drużynie JKH GKS Jastrzębie. A gdzie ten mistrz? - zapytacie!
Otóż Kamil Górny od dwóch lat gra w barwach zespołu GKS Tychy, który kilka dni temu zdobył tytuł Mistrza Polski w hokeju w sezonie 2017/2018.

Uczniowie mieli szansę zobaczyć koszulkę klubową i złoty medal Mistrza. Poranki czytelnicze to wspaniała okazja nie tylko do poznawania wspaniałej literatury, ale także możliwość do pokazywania postawy  fair play nie tylko w sporcie ale i w godnej naśladowania postawie naszych dzieci.
Kamilowi serdecznie jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia.