Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj257
mod_vvisit_counterWczoraj3018
mod_vvisit_counterW tygodniu12680
mod_vvisit_counterTydzień temu21215
mod_vvisit_counterW miesiącu58015
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88677
mod_vvisit_counterRazem4503002

Online: 38
Twoje IP: 18.206.16.123
,
Dzisiaj mamy: Wrz 20, 2019

28
Mar
2018
Pierwszy dzień wiosny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bańka   

img 14Pierwszy dzień astronomicznej wiosny spędziliśmy… kulturalnie. Najpierw odwiedziliśmy wystawę fotografii Goni Zduńczyk pt. „Anasia – dziewczyna z Kilimandżaro” zorganizowaną w Galerii Epicentrum Miejskiego Ośrodka Kultury w Jastrzębiu-Zdroju. Następnie obejrzeliśmy niezwykły spektakl taneczno-teatralny „Przebudzenie”, przygotowany przez Teatr Tańca Memento działający w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego przy Wodzisławskim Centrum Kultury. Zachwyceni i wzruszeni uczestniczyliśmy w fascynującej uczcie duchowej na najwyższym profesjonalnym poziomie. Wyjazd zakończyliśmy afrykańskimi rytmami na warsztatach bębniarskich zatytułowanych „W 80 bębnów dookoła świata”.

O nas na warsztatach – https://www.facebook.com/WuCeKa/ – post z 20 marca

Fotorelacja i recenzje ze spektaklu ”Przebudzenie” – https://www.facebook.com/TTMemento/