Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3051
mod_vvisit_counterWczoraj3531
mod_vvisit_counterW tygodniu6582
mod_vvisit_counterTydzień temu25649
mod_vvisit_counterW miesiącu96722
mod_vvisit_counterMiesiąc temu118152
mod_vvisit_counterRazem5049047

Online: 44
Twoje IP: 34.239.151.158
,
Dzisiaj mamy: Lut 25, 2020

28
Mar
2018
Pierwszy dzień wiosny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bańka   

img 14Pierwszy dzień astronomicznej wiosny spędziliśmy… kulturalnie. Najpierw odwiedziliśmy wystawę fotografii Goni Zduńczyk pt. „Anasia – dziewczyna z Kilimandżaro” zorganizowaną w Galerii Epicentrum Miejskiego Ośrodka Kultury w Jastrzębiu-Zdroju. Następnie obejrzeliśmy niezwykły spektakl taneczno-teatralny „Przebudzenie”, przygotowany przez Teatr Tańca Memento działający w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego przy Wodzisławskim Centrum Kultury. Zachwyceni i wzruszeni uczestniczyliśmy w fascynującej uczcie duchowej na najwyższym profesjonalnym poziomie. Wyjazd zakończyliśmy afrykańskimi rytmami na warsztatach bębniarskich zatytułowanych „W 80 bębnów dookoła świata”.

O nas na warsztatach – https://www.facebook.com/WuCeKa/ – post z 20 marca

Fotorelacja i recenzje ze spektaklu ”Przebudzenie” – https://www.facebook.com/TTMemento/