Twoje IP: 3.233.215.231

Mar
"Stop cyberprzemocy" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Dulańska

cyber przemocCyberprzemoc, czyli o zagrożeniach związanych z korzystaniem z internetu

W ramach działań profilaktycznych dla uczniów klas 4 naszej szkoły, zorganizowana został prelekcja dotycząca „Cyberprzemocy- czyli zagrożeń płynących z korzystania z internetu”.

Prelekcję przeprowadził strażnik miejski, starszy specjalista p. Aleksander Kaszak.

Zajęcia uświadomiły uczniom zagrożenia, jakie niesie za sobą użytkowanie internetu, zamieszczanie danych osobowych oraz zdjęć na portalach społecznościowych, które mogą być wykorzystane w sposób niewłaściwy przez innych użytkowników.

Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach, a wiedza jaką zdobyli, na pewno przyda się im, aby bezpiecznie serfować w sieci.