mod_vvisit_counterRazem4320469

Mar
Niesamowita górska przygoda PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Sunita

img 0227 lutego 2018r. klasy 4a i 4c wraz z nauczycielami p. Dorotą Bień-Caldzudis, p. Anną Orłowską- Zyzało oraz p. Agnieszką Sunitą pojechały na kulig do Wisły. Główna trasa kuligu wiodła Doliną Białej Wisełki, jest to szlak prowadzący na Baranią Górę. Po drodze podziwialiśmy zespoły naturalnych wodospadów, zwane Kaskadami Rodła. Uczniowie byli bardzo czujni i poprosili mnie o zdjęcia skał, aby mogli pokazać je pani nauczycielce z przyrody. Przejażdżka konna wśród górskich potoków dostarczyła nam wiele radości, a zachwycające widoki zostały uwiecznione na zdjęciach i zostaną w naszych wspomnieniach. Przejazd saniami został zakończony ogniskiem z pieczeniem kiełbasek i degustacją oscypków z żurawiną. Dzień spędzony poza szkołą był zarówno lekcją przyrody, czasem na integrację zespołu oraz pozwolił uczniom wypocząć i nabrać nowej energii do działania.