Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2736
mod_vvisit_counterWczoraj3273
mod_vvisit_counterW tygodniu6009
mod_vvisit_counterTydzień temu21119
mod_vvisit_counterW miesiącu29994
mod_vvisit_counterMiesiąc temu91432
mod_vvisit_counterRazem4758926

Online: 46
Twoje IP: 18.207.238.169
,
Dzisiaj mamy: Gru 10, 2019

19
Lut
2018
Cóż to były za ferie dla wolontariuszy!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska   

img 01Tegoroczne ferie zimowe wolontariusze spędzali na kilka sposobów. Aby zrzucić nadmiar kalorii 26 stycznia (w piątek) wybraliśmy się na lodowisko w kilkuosobowej grupce (w skład której wchodziły Amelka Ratajczak, Blanka Woźniak, Oliwia Gajda, Dominika Wolańczyk, Wiktoria Postupalska i Natasza Pertek). Czas spędzony na lodowisku szybko nam minął, tym bardziej, że miałyśmy okazję porozmawiać z panią prezydent Anną Hetman, z którą zrobiłyśmy pamiątkowe zdjęcie.

Aby przedłużyć miło spędzony ze sobą czas postanowiłyśmy spotkać się na drugi dzień na basenie „Laguna”. Swoją obecnością dopisały Dominika Wolańczyk, Maja i Oliwia Gajda. Dziewczęta czuły się jak ryba w wodzie, gdyż mogły pokazać swe niesamowite umiejętności pływackie. Nie zabrakło wyścigów i skoków do wody „na bombę”, czym wprawiłyśmy samego pana ratownika w dobry humor, gdyż parę razy mocno go zmoczyłyśmy.

Po godzinnej uciesze, pojechaliśmy jeszcze do „Laser House” do Rybnika, gdzie Patryk Kaczmarski wraz z Dominiką Wolańczyk mogli się poczuć, jak prawdziwi strzelcy, którzy mogli się wykazać swą zręcznością i celnością strzelając z pistoletów laserowych, czym uzyskiwali punkty dla swojej drużyny. Po półgodzinnej zabawie wolontariusze wyszli umęczeni, ale szczęśliwi.

Szkoda, że te ferie trwały tak krótko… Jednak wspomnienia z nich zostaną na zawsze w naszych sercach i myślach.