Twoje IP: 18.206.16.123

Lut
Wizyta w ośrodku "Betlejem" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dominika Wolańczyk

18 stycznia 2018r. wraz z panią Agnieszką Kaczmarską i Anią Łachut z 5a poszłyśmy do Ośrodka "Betlejem", aby odwiedzić dzieci niepełnosprawne. Bardzo miło przywitała nas siostra dyrektor Elżbieta, która zaprowadziła nas do sali w której zastałyśmy cudowny „lustrzany domek odkryć” (po wejściu do niego dziecko widzi piękne różnorodne światła). Mogłyśmy przez około pół godziny bawić się w nim z bardzo energicznym Kubą, który nie chciał nas z niego wypuścić. Tak bardzo cieszył się z naszego przyjścia.

Miłym dla mnie zaskoczeniem było to, że pani która opiekowała się dziećmi w "sali przeżyć" – widząc, że spoglądam na ogromną piłkę – zaproponowała mi, że jeśli chcę, to mogę na nią wejść, a ona mi pokaże, jak korzystają z niej dzieci niepełnosprawne. Było to niesamowite uczucie, gdyż podczas tego ćwiczenia poczułam duże odprężenie i radość.

Cieszymy się, że jest takie miejsce, do którego możemy przyjść i cieszyć się obecnością innych dzieci, które nas potrzebują i cieszą się zawsze na nasze przyjście.