Twoje IP: 34.226.234.20

Sty
Góra Grosza 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bańka

img 01"Pełne rozliczenie 17. edycji Góry Grosza prezentujemy na stronie http://towarzystwonaszdom.pl/2017/11/rozliczenie-xvii-edycji-gory-grosza/. Pięknie dziękujemy za każdą przekazaną monetę. Jesteśmy dumni, że byliście z nami i wspólnie mogliśmy zrealizować wiele inicjatyw dla 2812 dzieci i ich rodzin. Bez Waszego wsparcia nie byłoby to możliwe. Zachęcamy do przejrzenia rozliczenia, zobaczenia, jak Wasze grosze zamieniły się w wymierne programy społeczne i pomocowe. Jednocześnie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Góry Grosza. Niech usypane miedziaki przyniosą istotną zmianę i poprawę losu Waszych rówieśników!"

Towarzystwo Nasz Dom
(fragment sprawozdania z poprzedniej edycji akcji)

W dniach 14-15.12.2017 r. odbył się szkolny finał XVIII edycji ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. W tym roku szkolnym wspólnie uzbieraliśmy 24 kg monet o wartości 285,20 zł, które za pośrednictwem Poczty Polskiej przekazaliśmy inicjatorowi akcji Towarzystwu Nasz Dom. Dziękujemy za każdą, najdrobniejszą nawet darowiznę, za Waszą hojność oraz wrażliwość na los dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji rodzinnej.

Dziękujemy uczennicy klasy Vb Oliwii Nowrot oraz uczniom klasy VIIb Julii Chołuj, Angelice Zazulak i Dominikowi Smolarczykowi za bezpośrednie zaangażowanie się w organizację „Góry Grosza” w naszej szkole. Dziękujemy również uczniom klasy Vb, Vc, VIa i VIIb za segregowanie i liczenie zebranego bilonu, a także uczniom klasy VIIa Jakubowi Mołdyszowi, Jakubowi Krukowskiemu i Natanielowi Czapkowi za przygotowanie paczek i ich transport do urzędu pocztowego.

Gorąco zachęcamy do systematycznego gromadzenia grosików i udziału w kolejnej edycji akcji.