Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2557
mod_vvisit_counterWczoraj3249
mod_vvisit_counterW tygodniu5806
mod_vvisit_counterTydzień temu23719
mod_vvisit_counterW miesiącu72375
mod_vvisit_counterMiesiąc temu92297
mod_vvisit_counterRazem4609659

Online: 50
Twoje IP: 34.204.171.108
,
Dzisiaj mamy: Paź 22, 2019

09
Sty
2018
JARMARK ŚWIĄTECZNY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Sunita   

rudolph15 grudnia 2017r. przed kinem Centrum odbył się Jarmark Świąteczny, na którym uczniowie jastrzębskich szkół prezentowali kolędy i piosenki świąteczne w różnych językach świata. Na scenie zagościł język angielski, niemiecki oraz francuski. Organizatorem Jarmarku Świątecznego był Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju.

Uczniowie naszej szkoły zaśpiewali piosenkę świąteczną w języku angielskim o czerwononosym reniferze Rudolfie - Rudolph the Red-Nosed Reindeer. Według opowieści, Rudolf jest jednym z latających reniferów, które ciągną sanie Świętego Mikołaja. Ma on magiczny, czerwony nos, który oświetla Mikołajowi drogę w noc wigilijną. Z uwagi na tę zdolność zajmuje on miejsce na samym przedzie zaprzęgu. Na ten występ część uczniów klasy 4a przyszła z dodatkowym elementem garderoby - rogami renifera oraz czerwonymi noskami.

Uczniowie do występu zostali przygotowani przez panią Agnieszkę Sunitę. Przed publicznością wystąpili uczniowie klasy 4a, w składzie: Mateusz Abrachamczyk, Kacper Bałazy, Katarzyna Caldzudis, Michał Chudy, Błażej Dolniak, Jagoda Duszkiewicz, Hanna Dzioba, Oliwia Gajda, Guzy Paweł, Natalia Marczykiewicz, Maja Matusik, Hanna Onak, Julia Pietranik, Amelia Ratajczak, Patryk Spyrka, Adrian Stefanowicz, Amelia Szymańska, Julia Wojtczak, Dominika Wolańczyk, Blanka Woźniak oraz Adam Zmorzyński.