Twoje IP: 3.235.75.174

Lis
„Niechaj Polska zna, jakich synów ma” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Renata Miler, Małgorzata Krupińska, Iwona Remplewska

img 01„Marsz Pierwszej Brygady”, „Piechota”, „Sygnał”, „Warszawianka” i „Rota” to pieśni patriotyczne, które 9 listopada cała szkoła wykonywała podczas apelu z okazji Święta Niepodległości przygotowanego w tym roku przez Uczniów klas V a, V b i V c wraz z Wychowawcami i szkolnym Chórem pod opieką pani W. Żankowskiej.

Dodatkowo Piątoklasiści przypomnieli wszystkim, jakie są najważniejsze symbole narodowe RP i jakie akty prawne to regulują. Wyjaśniali także, czym jest patriotyzm i w czym może się on przejawiać na co dzień.

Wszyscy widzowie zostali obdarowani wykonanymi przez Uczniów klas piątych flagami.

Dziękujemy całej Szkolnej Społeczności za wspólne świętowanie tego Uroczystego Dnia.

Dziękujemy Bartoszowi i Maksymilianowi z klasy IIa G za ogromną pomoc.

Sponsorzy i Partnerzy