Twoje IP: 35.153.135.60

Paź
Magia Czerwonego Krzesła PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska, Renata Miler

czytanie 1Magia "Czerwonego krzesła" Andrzeja Maleszki przeniosła nas 6 października do Galerii Jastrzębie, gdzie wraz z księgarnią AUTORSKĄ Szkoła Podstawowa nr 20 organizowała Miejski Dzień Głośnego Czytania dla uczniów jastrzębskich szkół. Cieszymy się, że kolejny raz Galeria i AUTORSKA okazały się tak gościnne i szczodre dla naszej szkolnej społeczności.

Dziękujemy znanym i popularnym jastrzębianom, pani Anecie Czarnockiej - Kanik, panu Michałowi Bałazemu, panu Mariuszowi Bernackiemu, panu Andrzejowi Ślakowskiemu oraz czwórce hokeistów z klasy 5 c: Szymonowi Mysłowskiemu, Mikołajowi Osiadłemu, Jankowi Sobczakowi, Pawłowi Walasowi za przyjęcie naszego zaproszenia i udział w tym przedsięwzięciu. Niech ukryta w "Czerwonym krześle" moc działa na czytelników i sprawia, że nie tylko głośne, ale i ciche czytanie będzie dostarczać im wiele przyjemności. Dziękujemy wszystkim Rodzicom naszych uczniów za motywowanie swoich dzieci do czytania książek.
Dziękujemy także Filipowi Garsztce oraz Julicie Dróżdż za pomoc techniczną i pomoc w obsłudze nagłośnienia.

W sposób szczególny dziękujemy pani Izabeli Szymańskiej za zakupienie i przekazanie do biblioteki szkolnej kilku egzemplarzy "Czerwonego krzesła".

Anna Koprowska, Renata Miler