Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3328
mod_vvisit_counterWczoraj3883
mod_vvisit_counterW tygodniu20225
mod_vvisit_counterTydzień temu45691
mod_vvisit_counterW miesiącu12109
mod_vvisit_counterMiesiąc temu145563
mod_vvisit_counterRazem5619258

Online: 49
Twoje IP: 18.206.238.176
,
Dzisiaj mamy: Lip 03, 2020

06
Wrz
2017
Pracowity sierpień hokeistów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

hokej1Podczas gdy inni uczniowie naszej szkoły jeszcze korzystali z wakacji, hokeiści w pocie czoła trenowali od 25 lipca. Za nimi też kilka udanych występów w ramach przygotowań do sezonu 2017/2018.

W dniach 11-12 sierpień Żaki Młodsze (rocznik 2006 i młodsi) JKH wzięły udział w Turnieju MOTYČKŮV MEMORIÁL w pobliskiej Karvinie. W konfrontacji z czeskimi drużynami nasz zespół pokazał się z dobrej strony – II miejsce w zawodach. Tydzień później ten sam zespół rywalizował z czeskimi drużynami na Turnieju w Orlové. W konfrontacji z południowymi sąsiadami drużyna pokazała "pazur" i w rywalizacji 6 ekip wywalczyła brązowy medal.

Po wizytach na czeskich lodowiskach naszym Żakom Młodszym przyszło rywalizować na krajowym podwórku (26-27 VIII). W Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ drużyna zanotowała komplet zwycięstw z rówieśnikami z innych polskich klubów. W finale zawodów, po emocjonującym spotkaniu JKH uległ białoruskiej drużynie Dynamo Bereza 0:1 i zajął drugie miejsce w turnieju.

Równie dobrze zaprezentowali się ich młodsi koledzy – Mikrusy (rocznik 2007 i młodsi). W turnieju o Puchar Miasta Prezydenta Oświęcim (1-3 wrzesień br.) lepsza była tylko białoruska ekipa Niemen Grodno. Wśród 6 drużyn nasi hokeiści zdobyli srebrne medale.

W sobotnim turnieju mini hokeja w czeskiej Orlové (2 wrzesień) udział wzięła najmłodsza drużyna – rocznik 2009 i młodsi. Młodzi hokeiści bez respektu podjęli walkę z hokeistami zza południowej granicy. Jastrzębianie, jako jedyna zagraniczna ekipa zajęli wysokie czwarte miejsce. W turnieju oprócz JKH startowało jeszcze dziewięć czeskich zespołów.