Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj444
mod_vvisit_counterWczoraj3450
mod_vvisit_counterW tygodniu3894
mod_vvisit_counterTydzień temu27655
mod_vvisit_counterW miesiącu68385
mod_vvisit_counterMiesiąc temu118152
mod_vvisit_counterRazem5020710

Online: 45
Twoje IP: 34.204.191.0
,
Dzisiaj mamy: Lut 18, 2020

06
Cze
2017
Z wizytą w Ostrawie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

„Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”.
Konfucjusz

img 07Z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się do Centrum Popularno-Naukowego „Wielki Świat Techniki” oraz Ogrodu Zoologicznego w Ostrawie w Republice Czeskiej. Podczas prawie czterogodzinnego pobytu w Świecie Techniki uczyliśmy się, odkrywaliśmy, bawiliśmy, bezpośrednio doświadczając próbowaliśmy zrozumieć otaczający nas świat. Zwiedziliśmy ekspozycje Świata Nauki i Odkryć, Świata Cywilizacji i Świata Przyrody, uczestniczyliśmy w Teatrze Nauki oraz projekcji pięknie zrealizowanego trójwymiarowego filmu zatytułowanego „Galapagos”. Drugą część dnia spędziliśmy spacerując uroczymi, ciekawie zaaranżowanymi alejkami ostrawskiego ZOO, podziwiając doskonale utrzymane wybiegi i ich mieszkańców oraz zachwycając się bogatą szatą roślinną. Obydwa miejsca gorąco polecamy!