Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj265
mod_vvisit_counterWczoraj3018
mod_vvisit_counterW tygodniu12688
mod_vvisit_counterTydzień temu21215
mod_vvisit_counterW miesiącu58023
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88677
mod_vvisit_counterRazem4503010

Online: 41
Twoje IP: 18.206.16.123
,
Dzisiaj mamy: Wrz 20, 2019

05
Cze
2017
Cała Polska czyta "Zwiadowców" Johna Flanagana PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   

IMG 1855

Popularyzujemy czytanie. 

Szkoła na kilka dni znów zapełniła się cytatami i opisami państw pochodzących z serii książek Johna Flanagana pt.:"Zwiadowcy". Jest to osadzona w fikcyjnym, stylizowanym na średniowiecze świecie, powieść przygodowa dla nastolatków.  Seria powieści przedstawia przygody Willa, sieroty, który staje się czeladnikiem ponurego zwiadowcy o imieniu Halt. Korpus Zwiadowców zajmuje się dostarczaniem informacji i pilnowaniem porządku w królestwie, dla Duncana, króla Araluenu. Seria jest połączeniem przygód nastoletniego Willa i jego przyjaciół, m.in. Horace'a, Cassandry, Alyss czy Gilana.
Dzięki współpracy z absolwentami szkoły oraz Księgarnią Autorską udało nam się zorganizować Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania "Zwiadowców".

Dla chętnych cała seria dostępna jest w bibliotece szkolnej. 
Anna Koprowska, Renata Miler