Twoje IP: 3.235.107.209

Mar
Konkurs z języka niemieckiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Madeksza

konkurs niemieckiDnia 3. marca 2017r. w Zespole Szkół Nr 2 odbyła się VI edycja konkursu z języka niemieckiego przeznaczona dla gimnazjalistów pasjonujących się nauką języka obcego. Hasłem przewodnim tegorocznych zmagań był czas przeszły Perfekt – „Ich habe das Perfekt gemacht." O zwycięstwo walczyli uczniowie z 11 szkół z Jastrzębia - Zdroju, Zebrzydowic, Pielgrzymowic oraz Pawłowic. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy IIIB – Paula Biesiada i Justyna Trzaskalik, które mimo trudnej tematyki konkursu, uplasowały się na wysokich miejscach. Uczestnicy mieli również możliwość obejrzenia, specjalnie dla nich przygotowanej, prezentacji multimedialnej. Natomiast nauczyciele sprawujący opiekę nad uczniami, wzięli udział w konferencji szkoleniowej na temat wdrażania nowej podstawy programowej, która prowadzona była przez metodyka języków obcych, mgr Annę Wodecką.