Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj859
mod_vvisit_counterWczoraj3304
mod_vvisit_counterW tygodniu859
mod_vvisit_counterTydzień temu22572
mod_vvisit_counterW miesiącu43709
mod_vvisit_counterMiesiąc temu92297
mod_vvisit_counterRazem4580993

Online: 48
Twoje IP: 3.228.24.192
,
Dzisiaj mamy: Paź 14, 2019

16
Sty
2017
25 Finał WOŚP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bańka   

img 09„Drodzy Przyjaciele,
od 25 lat jednoczymy się we wspaniałej zbiórce pieniędzy, dzięki której kupujemy sprzęt medyczny dla dzieci i seniorów, i dzięki której prowadzimy ogólnonarodowe programy medyczne i edukacyjne. Od 25 lat wszyscy razem tworzymy kolorowy świat pełen przyjaźni, dobrego nastroju, dobrej muzyki, pełen uśmiechu i optymizmu! Od 25 lat na przekór pogodzie, różnym przepowiedniom i złym nastrojom potrafimy unieść się ponad wszelkie problemy i zorganizować niesamowity karnawał dobrej woli i wzajemnej pomocy. Fundacja bardzo gorąco dziękuje za każdy pełen miłości gest, za każde przyjacielskie słowo i każdy uśmiech skierowany w naszą stronę. Dodaje nam to sił i ogromnej mocy, aby dalej robić to, co robimy od 25 lat. Bądźcie razem z nami, pomagajcie nam, podtrzymujcie nas na duchu, kiedy tego potrzebujemy i grajcie z nami do końca świata… Pamiętajcie, że każdy dobry gest, dobre słowo, dobry uczynek może nie natychmiast, może nie za chwilę, ale na pewno wróci do Was.”

Sie ma,
Jurek Owsiak & przyjaciele

W tym roku taki tekst przeczytali wolontariusze na dokumencie otrzymanym po rozliczeniu puszki w jastrzębskim sztabie 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Siedmiu uczniów z naszej klasy: Jakub Becherowski, Jakub Kanik, Kamil Kapustka, Michał Koprowski, Bartłomiej Spyrka, Oskar Trąkowski i Adrian Wrucha znalazło się wśród kilkunastu wolontariuszy reprezentujących Zespół Szkół nr 11 na terenie Jastrzębia-Zdroju w niedzielę 15.01.2017 r.

To cudowne, że mogliśmy w tym niesamowitym dniu połączyć się we wspólnym celu ze wszystkimi ludźmi dobrej woli na całym świecie.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!