Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj736
mod_vvisit_counterWczoraj3094
mod_vvisit_counterW tygodniu19932
mod_vvisit_counterTydzień temu33516
mod_vvisit_counterW miesiącu27654
mod_vvisit_counterMiesiąc temu112108
mod_vvisit_counterRazem5746911

Online: 46
Twoje IP: 35.172.233.2
,
Dzisiaj mamy: Sie 09, 2020

09
Sty
2017
Góra Grosza 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bańka   

img 01„Góra Grosza to przede wszystkim Wy. Możecie być dumni, że – za naszym pośrednictwem – pomagacie dzieciom, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w swoich biologicznych rodzinach. W Polsce wiele dzieci znajduje się w takiej sytuacji, a naszym wspólnym celem jest zrobienie wszystkiego co w naszej mocy, aby im pomóc. Czasami jest to pomoc w postaci zakupu  niezbędnych rzeczy,  czasami finansujemy wyjazd wypoczynkowy, wspieramy talenty i zainteresowania podopiecznych, a niekiedy pomagamy umieścić dziecko w bezpiecznym miejscu na czas kryzysu w jego rodzinie. Za każdy Twój grosz – dziękujemy w imieniu dzieci, którym pomagamy, a także całego Zespołu, który pracuje nad akcją Góra Grosza.”

Towarzystwo Nasz Dom

 

W dniach 08-09.12.2016 r. odbył się szkolny finał siedemnastej edycji ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Wspólnie usypaliśmy Górę Grosza o wadze 46 kg  i wartości 442,00 zł, którą za pośrednictwem Poczty Polskiej przesłaliśmy inicjatorowi akcji Towarzystwu Nasz Dom. Dziękujemy za każdą, najdrobniejszą nawet darowiznę, za Waszą hojność oraz wrażliwość na los drugiego człowieka. Dziękujemy wszystkim, którzy bezpośrednio zaangażowali się w organizację „Góry Grosza” w naszej szkole, zwłaszcza dziewczynkom z klasy Va i VIb oraz uczniom klasy IVc, Va, VIa i VIb uczestniczącym w segregowaniu i liczeniu zebranych monet. Dziękujemy również harcerzom 36 Harcerskiej Drużyny Czerwonych Beretów – Julii Malik, Jakubowi Flaszowi i Piotrowi Jareckiemu za logistyczne wsparcie przedsięwzięcia.