Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj862
mod_vvisit_counterWczoraj2917
mod_vvisit_counterW tygodniu19121
mod_vvisit_counterTydzień temu21215
mod_vvisit_counterW miesiącu64456
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88677
mod_vvisit_counterRazem4509443

Online: 39
Twoje IP: 35.175.191.150
,
Dzisiaj mamy: Wrz 22, 2019

09
Sty
2017
Międzynarodowy projekt KID SPEAK – SZUKAMY RODZIN GOSZCZĄCYCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Sunita   

W dniach 30.01 – 5.02.2017r. nasza szkoła będzie gościć dwóch wolontariuszy z zagranicy, będą oni przez cały tydzień prowadzili zajęcia w naszej szkole w języku angielskim z naszymi uczniami w ramach międzynarodowego projektu organizowanego przez pozarządową organizację non-profit AIESEC (International Association of Students in Economic and Commercial Sciences) o nazwie KidSpeak.

Szukamy rodzin uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum, którzy zgodziliby się przyjąć naszych gości w domu na cały okres ich pobytu bądź chociaż parę dni. Wolontariuszy można przyjąć obu naraz bądź pojedynczo. Kraj z jakiego do nas przybędą i płeć wolontariuszy nie jest nam jeszcze znana, gdyż zostaniemy o tym poinformowani przez fundację AIESEC w późniejszym terminie. Będą to studenci w wieku ok 20 –26 lat. Rodzina goszcząca proszona będzie o zapewnienie śniadania, kolacji i noclegu, obiady zapewnia szkoła. Wolontariusze będą codziennie przebywać u nas w szkole od godz. 8.00 – 14.00. Popołudniami będą zwiedzać naszą okolicę.

Jeśli nie mogą Państwo przyjąć wolontariuszy u siebie w domu, ale chcieliby w jakikolwiek sposób pomóc i zaangażować się w przyjazd naszych wolontariuszy, aby umilić im ten czas pobytu w Jastrzębiu-Zdroju, pokazać najbliższą okolicę i spędzić z nimi troszkę czasu popołudniu - jesteśmy otwarci i czekamy na wszelkie propozycje! Zainteresowani rodzice mogą zgłaszać się do p. Agnieszki Sunity (osobiście bądź poprzez dziennik elektroniczny LIBRUS) lub do sekretariatu.

Zastanawiacie się Państwo czy warto ? - Zapraszam do obejrzenia klipu.