Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2912
mod_vvisit_counterWczoraj2917
mod_vvisit_counterW tygodniu2912
mod_vvisit_counterTydzień temu21284
mod_vvisit_counterW miesiącu66506
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88677
mod_vvisit_counterRazem4511493

Online: 37
Twoje IP: 3.227.254.12
,
Dzisiaj mamy: Wrz 22, 2019

13
Gru
2016
Otrzęsiny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   

otrzesinySamorząd Szkolny zaprosił uczniów klas pierwszych gimnazjum na tradycyjne otrzęsiny.

Uczniowie, po przywitaniu przez Panią Dyrektor, oddali się w ręce doświadczonych gimnazjalistów.

Aby otrzymać certyfikat przyjęcia do grona uczniów Naszej szkoły  nasi młodsi koledzy odpowiadali na pytania związane ze szkołą, rozpoznawali zdjęcia nauczycieli z okresu ich dzieciństwa, brali udział w jedzeniu pączków na czas, malowali portret wychowawcy oraz brali udział w sztafecie na nartach. Po uroczystej przysiędze i pasowaniu na pełnoprawnych uczniów Naszego Gimnazjum każda z klas otrzymała potwierdzający to certyfikat. Dziękujemy za udział w zabawie i pomoc Wychowawców w zorganizowaniu imprezy.