mod_vvisit_counterRazem4320404

Gru
Otrzęsiny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska

otrzesinySamorząd Szkolny zaprosił uczniów klas pierwszych gimnazjum na tradycyjne otrzęsiny.

Uczniowie, po przywitaniu przez Panią Dyrektor, oddali się w ręce doświadczonych gimnazjalistów.

Aby otrzymać certyfikat przyjęcia do grona uczniów Naszej szkoły  nasi młodsi koledzy odpowiadali na pytania związane ze szkołą, rozpoznawali zdjęcia nauczycieli z okresu ich dzieciństwa, brali udział w jedzeniu pączków na czas, malowali portret wychowawcy oraz brali udział w sztafecie na nartach. Po uroczystej przysiędze i pasowaniu na pełnoprawnych uczniów Naszego Gimnazjum każda z klas otrzymała potwierdzający to certyfikat. Dziękujemy za udział w zabawie i pomoc Wychowawców w zorganizowaniu imprezy.